Cinsiyette yanılma olmusmudur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Fatoşşş tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma olmusmudur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,474 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma olmusmudur
Konbuyu başlatan Fatoşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoşşş

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 13 haftalık gebeyim 12+4 te gidince doktor bacakları kapalı ama bakınca bu çıkıntı göremedim o yüzden yüzde doksan kız dedi sizce yanılma olmuş müdür bunu yaşayanlar varmı
Hem haftası erken hemde net görmemiş yanılma olabilir

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 13 haftalık gebeyim 12+4 te gidince doktor bacakları kapalı ama bakınca bu çıkıntı göremedim o yüzden yüzde doksan kız dedi sizce yanılma olmuş müdür bunu yaşayanlar varmı
20 haftaligim 16 haftalikken erkek dediler dun kontrole gittim kiza benziyo dediler benimkininde bacaklari hep kapali bu gidisle dogumda ogrenicem cindiyetini😂😂

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kız nasıl olacak bu iş
Valla iki kizim var artik kiz olirsada erkek olursada onlarin kıyafetini giyecek ilk dogduklarinda cinsiyetini kendi gozumle goruyum ondan sonra eşyasını alirim napalim oda gösterseydi cinsiyetini 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım iyice kafam karıştı en iyisi ben akışına bırakayım bakalım ne oluyor 😅😅
Bencede cnm akışına bırak ben biraktim artik dogumca kendi gozumle gorurum cinsiyetini😂😂

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla iki kizim var artik kiz olirsada erkek olursada onlarin kıyafetini giyecek ilk dogduklarinda cinsiyetini kendi gozumle goruyum ondan sonra eşyasını alirim napalim oda gösterseydi cinsiyetini 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bencede cnm akışına bırak ben biraktim artik dogumca kendi gozumle gorurum cinsiyetini😂😂
Eşim diyor çok güzel kıyafetler var kızlar için alamıyorum cinsiyet için dogsun gidip alalım dedi adam kırkuyor

Tüm sayfalar yüklendi.