Sorum var Cinsiyette yanılma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Munise tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 599 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma
Konbuyu başlatan Munise
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Munise

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler hanımlar 🌺 yüzde yüz diye bir cinsiyet söyleyip sonra farklı çıkan oldu mu yanılma payı nedir? Ne olsa olsun hayırlı evlat olsun da alışverişini yapcam ama beklesem mi bir kez daha gitsem kontrole sonra mı başlasam
5ayimiza kadar erkek bebek bekliyorduk sonra kontrole gittik kiz bebek dedi doktorumuz şuan 35 haftaligiz dogumda supriz olurmu Bilmiyoruz

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
B
Hayırlı günler hanımlar 🌺 yüzde yüz diye bir cinsiyet söyleyip sonra farklı çıkan oldu mu yanılma payı nedir? Ne olsa olsun hayırlı evlat olsun da alışverişini yapcam ama beklesem mi bir kez daha gitsem kontrole sonra mı başlasam
Bence bir kez daha git kontrole sonra hazırlık yap canım benim fikrim ben 31+2 oldum hala öğrenemedim cinsiyetini göstermiyor inat keçi 😂 Bi kez daha gideceğim cinsiyeti için ama artık gösterse bile hazırlığı mı ara renklerle yapacağım 😘

Munise

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla yengeme bebeğin kız dediler hep gittiği bütün doktorlar 😂😂en son doğuma alınacağı günde dahili bir doğdu erkek herkes şok pembe pembe gezdi ilk gün. 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Elifelis

Kayıtlı Üye
rank
Benimde arkadaşıma doğuma kadar kız denilmiş doğumda erkek çıkmış 😂😂
Banada şuan kız diyolar insalhh hayırlısıyla bizimde erkek olur iki kızım var bunu erkek istiyorum önce sağlıklı hayırlı evlat olsun tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar