Cinsiyyet çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Cinsiyyet çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 767 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyyet çok şükür
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Tebrikler darısı başıma bana doktorlar biri kız bir erkek diyor şaşkınım siz kaç haftalığında öyrendiniz cinsiyetini
Teşekürler amin salamat olsunlar inşallah 14 15 haftalık dün öyrendim geçen hafta başka doktora gitmiştim göstermemişti oturmuştu yandan kıza benziyor demişti düngittiyimse erkek dedi sizde kaçıncı hamilelik?

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Çox sağol canım amin inşallah Allah balalarımızı qorusun xəbəri eşidənnən dua edirəm yoldaşım tərəfdən ilk oğul nəvəsi oğlan bizdə olacaq qaynım böyükdü 4 ildi ailəlidi uşağı olmur əmi oğlanları var bir qızları var 8 yaşda 2cini nəqədər müalicə edirlər olmur əvvəllər gözə elədə inanmırdım qızım olannan sonra dəfələrnən şahidi olmuşam inşallah allah göz nəzərdən qorusun balalarımızı🙏🙏🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkürler canım Amin🙏♥️

Teşekkürler canım Amin🙏♥️

Çox sağol can🙏♥️
Aminn can Allah qorusun balalarimizi sende nece hefdelikdi mende 21 hefde 3 günlük cox hereketlidir qarnimin dibleri cox ağriyir oturub qalxanda yerimden

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Aminn can Allah qorusun balalarimizi sende nece hefdelikdi mende 21 hefde 3 günlük cox hereketlidir qarnimin dibleri cox ağriyir oturub qalxanda yerimden
Amin bacı proqram 14 həftəlik deyir uzi 15 həftə dedi məndə qarnımda arabir ağrılar olur ama 3 4 gündü bel ağrılarım var uzidədə çıxmışdı tonus mən çoxu vaxt sağ tərəfdə olduğunu yumuru birşey hiss edirəm ama hərəkətləri hiss etmirəm maşallah böyüdükcə ağrılarda olur

Allah korusun sağ salim alasınlz kucağınıza

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Amin bacı proqram 14 həftəlik deyir uzi 15 həftə dedi məndə qarnımda arabir ağrılar olur ama 3 4 gündü bel ağrılarım var uzidədə çıxmışdı tonus mən çoxu vaxt sağ tərəfdə olduğunu yumuru birşey hiss edirəm ama hərəkətləri hiss etmirəm maşallah böyüdükcə ağrılarda olur

He mende sağ terefdedi topkimi balaca mende praqramda 23 hefde deyir hekim 21 olurda biz deiq bilmirik uzi doğru deyir tam vaxdini sende uzi olan kimi praqramida ele qoy

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
He mende sağ terefdedi topkimi balaca mende praqramda 23 hefde deyir hekim 21 olurda biz deiq bilmirik uzi doğru deyir tam vaxdini sende uzi olan kimi praqramida ele qoy
Həkimlərdə son aybaşını soruşur proqramda ama hesablamaları başqa olur elə uzi olur kağıza 2 dəfə yazır həftəni aybaşıya görə birdə inkişafa görə uzinin eləsidə var 1 dəfə həftə yazır aybaşıya görə ona görə adam həftələri qarışdırır qızımda çox qarışdırırdım həftələri 🤣

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Həkimlərdə son aybaşını soruşur proqramda ama hesablamaları başqa olur elə uzi olur kağıza 2 dəfə yazır həftəni aybaşıya görə birdə inkişafa görə uzinin eləsidə var 1 dəfə həftə yazır aybaşıya görə ona görə adam həftələri qarışdırır qızımda çox qarışdırırdım həftələri 🤣
He eledir can uzi deqiqdirde sorucmaqlarina baxma uzi tam doğru deyr

Tüm sayfalar yüklendi.