Cips yeme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Cips yeme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,040 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cips yeme
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kucuk mucizeler

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
İki hamileliğim boyunca zararli denilen herşeyi yedm yok maydanoz düşüğe sebep yok kahve çay zararlı herşeyi yedim içtim Allah'a şükür hiç bir sıkıntı olmadı cipsn bebeğe ne gibi bir zararı olabilir ki? Dondurma bebeği üşütür diyorlar ama gune neredeyse yarım kilo yiyorum hurma erken doğuma sebepmis e ben hurma aseriyorum hamileliğimin ilk günununden bu yana günde 3 _4 tane yerim hicbirseyn zarari yoktur bence
Siz bence yinede fazla tüketmeyin. Birşey olmadı diye herkesde olmayacak diye birşey yok. Sonuç itibariyle zararlı denenseyler tıbben kanıtlanmış ve belli olan şeyler. Siz yeteri kadar dozunda yemissinizdir olmamıştır ne güzel iyiki de olmamış tabikide.

SBA

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 9 haftalik hamileyim.kac gundur cips aşeriyordum.dün ve bugün cips yedim.bi sorun olurmu?
Hamileliğimin ilk aylarında yemiyordum şimdi ayda 1 yiyorum. O kadardan birşey olmaz bence ama çok yememeye özen göster sonuçta hepsinde katkı maddeleri çok çok var

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 9 haftalik hamileyim.kac gundur cips aşeriyordum.dün ve bugün cips yedim.bi sorun olurmu?
Canım yanı sende oyle bişey diyon ki aserdim diyon ye az nefsini gider oyle uzunun sapı armudun copu demek iyi degıl ben 3dusuk yaptım ama herseyi yiyorum tadına bakıyorum nefsimi yeniyorum boyle takıntılı olma canım sana bebege zarar doktoraları ac dinle kullandığın telefonun werdigin zarar bebege senın yedı gın ictiginden daha fazla bende paket paket cips cig kofte yedim ama sonucta yemesen daha kotu kola ictim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar