Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,847 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Koca işte 3 veletciklerim de evde biri hastalandı okula da gidemediler ev allaha emanet kalk gidelim havası caliyo bana 4 uncu geleceği günü bekliyo son 10 gün kaldı bana gelecek olursak da 2 hafta arayla yine grip oldum her yerim agriyo sabah beri de kasilmalar var bakalım ne olursa artık oğlum da normalde kardeşi ile ilgili hiç bisy demez bugün anne bebek yarın doğacak dedi acaba malûm mu oldu ki
Okula giden çocuk olunca evde grup eksik olmaz kuzum kefir tüket bağışıklık sistemin guclensin

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Okula giden çocuk olunca evde grup eksik olmaz kuzum kefir tüket bağışıklık sistemin guclensin
Aynen valla iki hafta öncesinde ortanca kiz hastalandı 1 hafta gitmediler iki çocuğu da gondermedim okula hepimize bulaştı en geç ben atlattım ilaç almadığım için gebe olunca zor oldu dunden beri de büyük kizim hastalandı bugün bana da bulaştı sanki bogazim agriyo hafifden bakalım insallah hasta olmamda doğuma az kaldı tekrar hasta olmak istemiyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aynen valla iki hafta öncesinde ortanca kiz hastalandı 1 hafta gitmediler iki çocuğu da gondermedim okula hepimize bulaştı en geç ben atlattım ilaç almadığım için gebe olunca zor oldu dunden beri de büyük kizim hastalandı bugün bana da bulaştı sanki bogazim agriyo hafifden bakalım insallah hasta olmamda doğuma az kaldı tekrar hasta olmak istemiyorum
Canim sen idrar yolu enfeksiyona ve kil kurduna dikkat et ortak lavabo kullandıkları için o dertte başlıyor bir de kefir etsik etme düzenli kullan

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Emzirme konusunda yavaş yvas acemiligimi atiyor
Daha oohoo ayakta emzireceksin merak etme acemiliğimiz zamanla gidiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iyiyim şimdi daha çok mutluyum geçen dedim teyzem hamile şimdi doktora gitmiş 2 tane iş yani ikiz 4 aylık
Teyzen hamile kalamıyomuydu senin öyle hatırlıyorum sanki

Ay bu sene hastalıktan kurtaramadın yakanı sen canım ya gebesin ya üst üste gelir zıkkım

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Daha oohoo ayakta emzireceksin merak etme acemiliğimiz zamanla gidiyor

Teyzen hamile kalamıyomuydu senin öyle hatırlıyorum sanki

Ay bu sene hastalıktan kurtaramadın yakanı sen canım ya gebesin ya üst üste gelir zıkkım
O degil diger teyzem cnm

O degil diger teyzem cnm
3 teyzem var 8ni inci bebekleri

O degil diger teyzem cnm
3 teyzem var 8ni inci bebekleri

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende işe yolladım ben çocuk ta ortada geziyor bende hazırlanıyorum dışarı çıkmak için sen nasılsın ne durumdasin
Yaa aynı bende öyleyim ama. 3 gündür oğlanda bi hal ver sürekli ağlıyor 8 aylık bubalıma girdi çocuk 😂 yemek yemiyor asla 3 gündğr ysptığım yemekleri döküyorum sürekli mamayo reddediyor sadece meme almak istiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar