Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,744 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kocayı işe yollayan çocuğu doyurup evin ortasına salanlar uyutup yatağına bırakan saygıdeğer anneler gelin sohbet edelim

😊

Nasılsınız nasıl hissediyorsunuz gebe olanlar ne durumdasınız
sabah kocayi işe gönderdim cocuklari okula göturdum geldim dedim yarim saat kestirim gözumu bi açtim saat 12 15 geciyo işler hep almış camaşir asilcak bir makine camasir katlanmayi bekliyo ahh şu yataktan cikabilsem cok şey yapcam ama cikasimda yok sicacik yataktan😉🤣🤣🤭😴😴😴😴😴😴😴uyumak istiyommmmm

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Valla iyiyim şimdi daha çok mutluyum geçen dedim teyzem hamile şimdi doktora gitmiş 2 tane iş yani ikiz 4 aylık
Benim de ikiz 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kac hafdaliksin canim? Bende 12 hefdedi kecib getdi bulanti
17. Haftanın içindeyim bol bol kusuyorum galiba doğuma da böyle gidecem

Kac hafdaliksin canim? Bende 12 hefdedi kecib getdi bulanti
32 yaşında yanlış dedim 5 çıcugu var bunlarda ikiz 7 tane olacak
Maşallah

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kocayı işe yollayan çocuğu doyurup evin ortasına salanlar uyutup yatağına bırakan saygıdeğer anneler gelin sohbet edelim

😊

Nasılsınız nasıl hissediyorsunuz gebe olanlar ne durumdasınız
31 haftalık geçmeyen bulantı şuan ense omuz ağrısı burun tıkanıklığı yatıyorum ev işi bana bakıyor ben ona kalkamıyorum valla ağzim açık gezmekten yatmaktan yara oldu

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikiz 🥰

allah yardimcin olsun canm 🤔cok zor vallahi bende ayni durumdaydim 4 buçuk aydan sonra geçti ama şimdi bile ara ara kötü oluyorum bazi yiyecekler mideme dokunuyo

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
allah yardimcin olsun canm 🤔cok zor vallahi bende ayni durumdaydim 4 buçuk aydan sonra geçti ama şimdi bile ara ara kötü oluyorum bazi yiyecekler mideme dokunuyo
Hamileliğin başından beri zofer kullanıyorum 31 olduk hala kullanıyorum atlatamadik doğuma kdar anlasilan kusucaz su burnumuda bir aca bilsem nefes ala bilsem dunyaya yeniden gelmiş gbi olucam

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
sabah kocayi işe gönderdim cocuklari okula göturdum geldim dedim yarim saat kestirim gözumu bi açtim saat 12 15 geciyo işler hep almış camaşir asilcak bir makine camasir katlanmayi bekliyo ahh şu yataktan cikabilsem cok şey yapcam ama cikasimda yok sicacik yataktan😉🤣🤣🤭😴😴😴😴😴😴😴uyumak istiyommmmm
Ay bugün oğlumu saat 7 de yatırdım 40 dk uyuyan çocuk 2 saat uyumuş bide üstüne uyanıp bir daha uyumuş nasıl mutluyum 😂😂 bir uyudum ki offf 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalık geçmeyen bulantı şuan ense omuz ağrısı burun tıkanıklığı yatıyorum ev işi bana bakıyor ben ona kalkamıyorum valla ağzim açık gezmekten yatmaktan yara oldu
Ah canım benim az kalmış ama inşallah doğununda kolay olur. Allah kolaylık verisn son aylarda iş yapmak gerçektne çok zorlaşıyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim de ikiz 🥰

Maşallah
4 aylık mış

Kayıtlı Üye
rank
Ay bugün oğlumu saat 7 de yatırdım 40 dk uyuyan çocuk 2 saat uyumuş bide üstüne uyanıp bir daha uyumuş nasıl mutluyum 😂😂 bir uyudum ki offf 😂
kız sadece dedim yarim saat kestirim... dun eşim evdeydi dinlenemedim onunla ilgilenmekten zaten kocalar evde olunca cocuktan beter oluyo iki dakika oturamadim cok yorgundum bir uyumuşum pir uyumuşum 1 saate kadar kalkim evi yapmam lazim cocuklarin eve gelme saatleri geliyo

Tüm sayfalar yüklendi.