Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,748 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Çocuğu uyutanlar kocayı yollayanlar ☕🥧🍪
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
kız sadece dedim yarim saat kestirim... dun eşim evdeydi dinlenemedim onunla ilgilenmekten zaten kocalar evde olunca cocuktan beter oluyo iki dakika oturamadim cok yorgundum bir uyumuşum pir uyumuşum 1 saate kadar kalkim evi yapmam lazim cocuklarin eve gelme saatleri geliyo
O evlerin işi zaten hiç bitiyo mu 😡 topluyorum siliyorum temizliyorum arkamı bi dönüyorum diyorum ki bu evi ben temizlemedim mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah maşallah abladaki cesarete hayran kaldım 😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım benim az kalmış ama inşallah doğununda kolay olur. Allah kolaylık verisn son aylarda iş yapmak gerçektne çok zorlaşıyor
Ensemde ağrım var öldürüyor beni ama kasgevsetici kremler hamilelikte iyi değilmiş internette yazıyor eşim de o yüzden izin vermiyor almıyor havluyu sick yapıp koydum ama geçmedi daha ne yapa bilirim burun spreyimde yok burnumuda açamıyorum 😔

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ensemde ağrım var öldürüyor beni ama kasgevsetici kremler hamilelikte iyi değilmiş internette yazıyor eşim de o yüzden izin vermiyor almıyor havluyu sick yapıp koydum ama geçmedi daha ne yapa bilirim burun spreyimde yok burnumuda açamıyorum 😔
Canım sen kaçıncı haftandasın şuan

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canm

31 oldum bugün
Canım artık bebeğin iyice büyüdüğü için rahimde büyüyor bu yüzden omurun düzleşiyor ya o o yğzden boyun bel sırt ağrıları oluyor bundan kaynaklı olabilir tabi tutulmadıysan orası ayrı krem vs evet kullanamıyoruz diyorlar ama şöylr bir örnek vereyim ben huzursuz bacak hastasıyım gebelik öncesininde de ilaç kullanıyodum hamileliğimin son zamanları iyice şiddrlenmişti doktorum artık ilacını kulkanabilirsin bu saatten sonra bebeğine zarar veremezsin demişti bir doktorunla gmrüş bu konuyu istersen belirli bir aydan sonra ilaç kullanmana izin veriyorlar tabi kendi önerdikleri ilaçları

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım artık bebeğin iyice büyüdüğü için rahimde büyüyor bu yüzden omurun düzleşiyor ya o o yğzden boyun bel sırt ağrıları oluyor bundan kaynaklı olabilir tabi tutulmadıysan orası ayrı krem vs evet kullanamıyoruz diyorlar ama şöylr bir örnek vereyim ben huzursuz bacak hastasıyım gebelik öncesininde de ilaç kullanıyodum hamileliğimin son zamanları iyice şiddrlenmişti doktorum artık ilacını kulkanabilirsin bu saatten sonra bebeğine zarar veremezsin demişti bir doktorunla gmrüş bu konuyu istersen belirli bir aydan sonra ilaç kullanmana izin veriyorlar tabi kendi önerdikleri ilaçları
Bel ağrıma alıştım artık zor bir gebelik geçiriyorum gebeliğim basindna beri hep hastanelerdeyim çok aşırı ilaç antibiyotikler kullandım şimdi hepsini kestik sadce zofer mide bulantısı ilacı kullanıyorum onuda zorda kaldıkça bu 2 gündür bu ense ağrım var ne yaptıysam geçmiyor sıcak havlu ise yaramıyor burnuma tuzlu su yaptım maşallah açmadı bile doktorum hiç birşeye artık izin vermiyor erken doğum riskim var 25 haftadan beri bebeğim asagida herşey yasak şuan doğal birşeyde bana yaramıyor ayın 11 de randevum var

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
O evlerin işi zaten hiç bitiyo mu 😡 topluyorum siliyorum temizliyorum arkamı bi dönüyorum diyorum ki bu evi ben temizlemedim mi

Maşallah maşallah abladaki cesarete hayran kaldım 😂
ayyy hiç sorma evi yapiyorum tertemiz ediyorum cocuklar okuldan bi geliyo ev evlikten cikiyo çantalar kiyafetler okul kitaplari aman allahim hergun kafayi yiyorum valla bazen diyorum yapmin zaten cocuklar gelip batiracak ama öylede olmuyo meçbur kalkip yapiyorum

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Kocayı işe yollayan çocuğu doyurup evin ortasına salanlar uyutup yatağına bırakan saygıdeğer anneler gelin sohbet edelim

😊

Nasılsınız nasıl hissediyorsunuz gebe olanlar ne durumdasınız
Ay kız ne cocukları uyutabikdim ne de kocayı yollayabildim 😂😂 koca 4 12 calısıyo cocuklar 2 30 da uyuyo 😂😂😂

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kocayı işe yollayan çocuğu doyurup evin ortasına salanlar uyutup yatağına bırakan saygıdeğer anneler gelin sohbet edelim

😊

Nasılsınız nasıl hissediyorsunuz gebe olanlar ne durumdasınız
Canım kocam işte 2 çocuk okulda ufaklığı yeni unuttum 10 dakika sonra uyanıyor o arada artık çamaşır mı bulaşıkmı ev işlerimi Allah ne verdiyse

Tüm sayfalar yüklendi.