çok ağladım Bebeğe birşey olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan çok ağladım Bebeğe birşey olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,249 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çok ağladım Bebeğe birşey olur mu
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ve dün çok üzüldüm çok ağladım bebeğe birşey olur mu bi ara sol boşluğuma iğne batmış gibi oldu.

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Erkekleri anlamak mümkün değil hadi normalde öküzler biliyoruz da hamileyken bari biraz daha insan olmayı deneseler keşke, hiç halden anlamıyorlar sıkma canını ne yapacaksın canım kendi kendine üzüldüğünle kalırsın biliyorum elde değilde yapacakta bişey olmuyor
Hamileliğimin başından beri ne annesi ne de kendi hassas davranmadilar bende insanım yoruldum bıktım.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğimin başından beri ne annesi ne de kendi hassas davranmadilar bende insanım yoruldum bıktım.
İlk bebeğin mi canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Screenshot_20210603_030820.jpg

Farklı bi uygulama da böyle bi yazı görmüştüm doğruluk payını bilemem ama dikkatli ol canım fazla stres her zaman herşeye zararlı sonuçta

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğin mi canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 771
Farklı bi uygulama da böyle bi yazı görmüştüm doğruluk payını bilemem ama dikkatli ol canım fazla stres her zaman herşeye zararlı sonuçta
İlk bebeğim olucak . Napim bende üzülmek istemiyorum ama olmuyor belki de daha bunlar iyi günlerim belki bosancaz belli değil .

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk bebeğim olucak . Napim bende üzülmek istemiyorum ama olmuyor belki de daha bunlar iyi günlerim belki bosancaz belli değil .
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne kadarlık evlisiniz? Elinden geldiğince oldurmaya suyuna gitmeye çalış canım ama bazı şeyler olmayınca da olmuyor kendi kendini yıpratmaya gerek yok hakkında hayırlısı olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar