Sorum var Çok Ağrım Var qm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Çok Ağrım Var qm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,352 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok Ağrım Var qm
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar Ağrıyla Uyandım belimde kasiklarimda Çok Ağrı Var Özelikle Rahimde çok baskı Ağrı Oluyor 😢 Evde Beklesemmi Gecermi Acaba
Kurban olurum sana pozisyon değiştir ayaklarını yüksege kaldır uzan geçmezse doktora git geçerse yalancı sancı olabilir rabbim evlatlarını sana bağışlasın inşallah 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kasilmalarin varsa, ya da benim gibi agri hissetmeyip sadece karninda gunde cok defa sertlesme hissediyorsan mutlaka doktora söyle. Kasilmalarin cok fazlaysa dr gerekirse kasilmalarini azaltmak icin ilac verir.
Suanlik kuzum birşey yok ama yinede duş Alaçam yine olursa gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kurban olurum sana pozisyon değiştir ayaklarını yüksege kaldır uzan geçmezse doktora git geçerse yalancı sancı olabilir rabbim evlatlarını sana bağışlasın inşallah 🤲
Allah razı olsun kuzum çok teşekkür ederim olursa giderim Rabbime bıraktım herşeyi 🤲🤲😢

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bilgi vermediler çok zor dedi elimizden geleni yaptık dediler nasıl korkuyorum
Hülyam kurban olurum hiç deme erken doğacak hiç düşünme sen moralini yüksek tut ne olursa olsun zor elinde değil düşünüyorsun biliyorum korkuyorsun ama Allah büyük dua et bak hiç birşey olmaz kurban olduğum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip edecek

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülyam kurban olurum hiç deme erken doğacak hiç düşünme sen moralini yüksek tut ne olursa olsun zor elinde değil düşünüyorsun biliyorum korkuyorsun ama Allah büyük dua et bak hiç birşey olmaz kurban olduğum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip edecek
İnşallah sümeyram insallah hep dualr ediyorum korkuma engel olamıyorum 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar