Sorum var Çok Ağrım Var qm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Çok Ağrım Var qm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,354 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok Ağrım Var qm
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Rabiam çok özledim kuzum seni seni nasıl özlüyorum bilsen🥲😔 yerin çok belli gökçe kuşum nasıl sen naislsin allaj razı olsun birtanem
İyiiyiz çok şükür canım Gökçe büyüdü telefonu elime alamıyorum hemen çekip alıyor elimden. Kimseyle telefon konuşturmuyo hep kendi elinde tutuyor çok yaramazlık öğrendi. Ben de sizi özledim canım benim dediğim gibi çocuk uyudukça telefonu elime alıyorum onda da bakıp çıkıyorum ev işlerine koşuyorum hülyam benim.

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İyiiyiz çok şükür canım Gökçe büyüdü telefonu elime alamıyorum hemen çekip alıyor elimden. Kimseyle telefon konuşturmuyo hep kendi elinde tutuyor çok yaramazlık öğrendi. Ben de sizi özledim canım benim dediğim gibi çocuk uyudukça telefonu elime alıyorum onda da bakıp çıkıyorum ev işlerine koşuyorum hülyam benim.
Teyzesinin balı yerime op aşkımı kuzum siz hep iyi olun arada gir merak ediyorum seni 🥰🥰🥰❤️

Tüm sayfalar yüklendi.