Sorum var Çok Ağrım Var qm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Çok Ağrım Var qm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,355 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok Ağrım Var qm
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
😢😢😢🥺🥺🥺 Çok küçükler daha 😔🤲🏻
Hulyacim sana önce ne dedim hatırladı mi ikizler sekiz aylıkken doguyormus tabi seninki erken 6 aylık sanırsam iki ay geçerse Allahin izniyle tehlikeyi atlatmış olursun zaten o yüzden moralini yüksek tut kafanı başka şeylerle meşgul et yat dinlen ama hep düşünme n'olacak diye Allah iyisini bilir tevekkül et bekle

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hulyacim sana önce ne dedim hatırladı mi ikizler sekiz aylıkken doguyormus tabi seninki erken 6 aylık sanırsam iki ay geçerse Allahin izniyle tehlikeyi atlatmış olursun zaten o yüzden moralini yüksek tut kafanı başka şeylerle meşgul et yat dinlen ama hep düşünme n'olacak diye Allah iyisini bilir tevekkül et bekle
Bakalım neler olacak canım evet benim durumum hem farklı hem riskli hepsi bir arada taktiri ilahi

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Canım stres yapma bedenini dinleme kafanı başka şeylere ver böyle böyle 6,7 hafta bi gelirse korkma Allah’ın izniyle sağ Salim görelim bebişleri inşallah😍

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Hülyam pek giremiyorum ama hep aklımdasın senin için girip bakıyorum. Havalar güzel ya evde değiliz pek annemgille. Canımın içi buraya giremesem de dualarımdasın canım benim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülyam pek giremiyorum ama hep aklımdasın senin için girip bakıyorum. Havalar güzel ya evde değiliz pek annemgille. Canımın içi buraya giremesem de dualarımdasın canım benim
Rabiam çok özledim kuzum seni seni nasıl özlüyorum bilsen🥲😔 yerin çok belli gökçe kuşum nasıl sen naislsin allaj razı olsun birtanem

Tüm sayfalar yüklendi.