Sorum var Çok hareketli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Efe'm tarafından oluşturulan Çok hareketli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,226 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok hareketli
Konbuyu başlatan Yiğit Efe'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende aynı durumdayım canım hep bakınıyorum değişik bı oyuncak yada dikkatini dağıtacak başka bı aktivite ama ne getirsem bı gün oynuyo ikinci gin kırıp atiyo yada pencereden aşağı atiyo arabalar geçince eziyolar🥴🤷
Amaninnn Teh Allah bize kolaylik versin inşallah canim vallaha zor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar nasılsınız bebekleriniz kaç aylık hareketli mi benim ki aşırı hareketli bir çocuk.
1 saniye bile yerinde durmuyor üstelik daha 7 aylık bu durum geçici mi yoksa hep böyle mi devam edecek çok yoruldum artık bakamayacak dereceye geliyorum çünkü çok fazla hareketli ve insani ciddi anlamda yoruyor işime gücüme bakamıyorum uyku desen sıfır geçici bir süreç mi yaşayan var mı bu durumu
Benim oğlumda aşırı hiperaktif canım asla durmaz yerinde ama uyku düzeni var o yüzden sorun çekmiyorum temizlik konusunda süpürge çalıştığı an benimle oda oda gezer ama ağlamaz yada işime enfel olmaz tek sorun ben temizledikten yarım saat sonra yine salonun her yeri her yerde olur artık eşimle alıştık bu duruma 😂😂.

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda aşırı hiperaktif canım asla durmaz yerinde ama uyku düzeni var o yüzden sorun çekmiyorum temizlik konusunda süpürge çalıştığı an benimle oda oda gezer ama ağlamaz yada işime enfel olmaz tek sorun ben temizledikten yarım saat sonra yine salonun her yeri her yerde olur artık eşimle alıştık bu duruma 😂😂.
Ağlamasın da yaramazlık yapsın annesi 😁 o hiperaktifliğine bide ağlama eklenirse hiç çekilmez kuzum Rabbim bağışlasın sana öp yerime 😘💕

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız bebekleriniz kaç aylık hareketli mi benim ki aşırı hareketli bir çocuk.
1 saniye bile yerinde durmuyor üstelik daha 7 aylık bu durum geçici mi yoksa hep böyle mi devam edecek çok yoruldum artık bakamayacak dereceye geliyorum çünkü çok fazla hareketli ve insani ciddi anlamda yoruyor işime gücüme bakamıyorum uyku desen sıfır geçici bir süreç mi yaşayan var mı bu durumu
Bizde 8 buçuk aylığız bizde de durum aynı popişi hiç yer görmüyo inan bende çok yoruldum ❤️🥰ama yapcak bişey yok Rabbim canlarını sağ etsin ❤️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.