Çok heyecanlıyım 🤭🌝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Çok heyecanlıyım 🤭🌝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,074 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok heyecanlıyım 🤭🌝
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Kızlar 25+4 haftaligim ama biran önce bebeğimi kucağıma almak istiyorum gidip gelip kıyafetlerini seviyorum ilk çocuğum olduğu için çok sabirsizim Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin sizler ne durumdasınız birde ben daha beşiğini fln almadım sizce erkenmi almalimiyim🥰

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla kavuş canım bende 18+2 oğlum var bir tane 5 yaşında şimdi de kızımı bekliyorum ilkte olsa ikinci de olsa aynı heyecan buna inan bir an önce kavuşmak istiyor insan babası abisi hep merakta günler geçmiyor 🥰🥰😇 30 haftada alırsın istersen bende bir iki aya alacağım inşallah hoş bana kalsa şimdiden alırım ama bekle diyorlar 😅😅

Sağlıkla kavuş canım bende 18+2 oğlum var bir tane 5 yaşında şimdi de kızımı bekliyorum ilkte olsa ikinci de olsa aynı heyecan buna inan bir an önce kavuşmak istiyor insan babası abisi hep merakta günler geçmiyor 🥰🥰😇 30 haftada alırsın istersen bende bir iki aya alacağım inşallah hoş bana kalsa şimdiden alırım ama bekle diyorlar 😅😅
Amin inşallah cnm benjm aynı eşimde bende merakla bekliyoruz besigide alırım muhtemeln bu ay cikinca

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25+4 haftaligim ama biran önce bebeğimi kucağıma almak istiyorum gidip gelip kıyafetlerini seviyorum ilk çocuğum olduğu için çok sabirsizim Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin sizler ne durumdasınız birde ben daha beşiğini fln almadım sizce erkenmi almalimiyim🥰
canim,benim 30 haftalik hiç bisey daha almamişım erken dogum etme riskim oldugu halde vallahi 1 yada 2 haftaya kadar almayi düşunuyorum ağrilarim oldugu icin dışari cıkip gidip gelemiyom doğru duzgun biraz toparlanim sonra giderim diye düşünüyorum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim 6 yaşında oglum var ama bebek heyecanı hep ilk gün gibi bende hemen 9 ay olsun diyorum kucagıma alım inşallah hepimiz saglıkla alırız kucaklarımıza

Bende senin gibiyim 6 yaşında oglum var ama bebek heyecanı hep ilk gün gibi bende hemen 9 ay olsun diyorum kucagıma alım inşallah hepimiz saglıkla alırız kucaklarımıza
Amin inşallah cnm benim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim,benim 30 haftalik hiç bisey daha almamişım erken dogum etme riskim oldugu halde vallahi 1 yada 2 haftaya kadar almayi düşunuyorum ağrilarim oldugu icin dışari cıkip gidip gelemiyom doğru duzgun biraz toparlanim sonra giderim diye düşünüyorum
Çok şükür ben iyiyim ve hepsini alım bitsin istiyorum 🤣

B

Bbb

Guest

Ay canım benim bunlar o kadar güzel tatlı telaşlar ki inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Ben para durumuna göre alışveriş yaptım. Bir ay arabasını aldım diğer ay kıyafet aldım diğer ay emziği vs şeklinde yavaş yavaş alıyorum. Bu ay sadece bezini alabildim mesela. Birden toplu alışveriş yapınca ödemesi de bi o kadar zor oluyor o yüzden bütçeme göre hareket ettim.

Tüm sayfalar yüklendi.