Çok heyecanlıyım 🤭🌝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Çok heyecanlıyım 🤭🌝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,127 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok heyecanlıyım 🤭🌝
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25+4 haftaligim ama biran önce bebeğimi kucağıma almak istiyorum gidip gelip kıyafetlerini seviyorum ilk çocuğum olduğu için çok sabirsizim Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin sizler ne durumdasınız birde ben daha beşiğini fln almadım sizce erkenmi almalimiyim🥰
Sağlıkla al canim kucagina insallah bebisini benim 3 çocuk var buda 4 uncu 36 haftalık olduk bugün hala hicbirsey alamadım beşiği var puseti de var bebek giysileri de var biraz önceden kalan daha doğum cantam bile ortada yok 😂😂bide bebis 32.ci haftadan beri bas aşağı duruyo normal olacak dogumum insallah RABBIM nasip ederse

Sağlıkla al canim kucagina insallah bebisini benim 3 çocuk var buda 4 uncu 36 haftalık olduk bugün hala hicbirsey alamadım beşiği var puseti de var bebek giysileri de var biraz önceden kalan daha doğum cantam bile ortada yok 😂😂bide bebis 32.ci haftadan beri bas aşağı duruyo normal olacak dogumum insallah RABBIM nasip ederse
Yok benim ilkim olduğu için kıyafet çok aldım herşeyi var sayılir büyük eşyaları yok sadece onuda alırım inşallah 😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Yok benim ilkim olduğu için kıyafet çok aldım herşeyi var sayılir büyük eşyaları yok sadece onuda alırım inşallah 😊
ilk heycan güzeldir ilkte bende 7 aylikken almiştim herşeyimi bunda hic bisey almadim daha gerci diğer cocuklarimkilerde yok cocuk yapmicam diye besigi ana kucagini eşyalari hepsini dagitmiştim bunda herseyi yeniden alacam işallah

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25+4 haftaligim ama biran önce bebeğimi kucağıma almak istiyorum gidip gelip kıyafetlerini seviyorum ilk çocuğum olduğu için çok sabirsizim Allah'ım inşallah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin sizler ne durumdasınız birde ben daha beşiğini fln almadım sizce erkenmi almalimiyim🥰
Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagına🤲 bende 24+6 haftalık hamileyim 2.gebeliğim 7 yaşında oğlum var şimdi de kızım olacak inşallah🥰2 3 4 5 insanın kac tane cocugu olursa olsun valla ilki gibi heyecanlanıyor☺️ biz cinsiyetini yeni ögrendık henüz bişey alamadım bi kayafetle toka aldım oglum gidip seviyor kıyafetlerini anne kardesim ne zaman dogacak elbise alalım toka alalım cok hevesli😃 hafta sonu bi iş karısmazsa beşiğini alacağız ufaktan alısvers yapmaya baslıcaz artk☺️ abisinden de kalanlar var kışın olacagı icin evde oldugumuz zamanlar onlardan da gıydırrm🥰

Hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucagına🤲 bende 24+6 haftalık hamileyim 2.gebeliğim 7 yaşında oğlum var şimdi de kızım olacak inşallah🥰2 3 4 5 insanın kac tane cocugu olursa olsun valla ilki gibi heyecanlanıyor☺️ biz cinsiyetini yeni ögrendık henüz bişey alamadım bi kayafetle toka aldım oglum gidip seviyor kıyafetlerini anne kardesim ne zaman dogacak elbise alalım toka alalım cok hevesli😃 hafta sonu bi iş karısmazsa beşiğini alacağız ufaktan alısvers yapmaya baslıcaz artk☺️ abisinden de kalanlar var kışın olacagı icin evde oldugumuz zamanlar onlardan da gıydırrm🥰
Allah'ım sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah yavaştan almalısın sonlarda çok alışveriş yapamayız bence çünkü çok agirlasiriz ama bu haftalar ideal cnm benim ben öyle düşünüyorum 😊 inşallah oğlun sonradan kiskanmaz 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur onlarda zamanla canim sağlıklı olsunlar da alışveriş bi günde hallolur
Ayn valla haklısın sağlıklı sıhhatli olsunlar da alışveriş kolay Rabbim kimseye evlat acısı vermesin inşallah 😔🙏🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay canım benim bunlar o kadar güzel tatlı telaşlar ki inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Ben para durumuna göre alışveriş yaptım. Bir ay arabasını aldım diğer ay kıyafet aldım diğer ay emziği vs şeklinde yavaş yavaş alıyorum. Bu ay sadece bezini alabildim mesela. Birden toplu alışveriş yapınca ödemesi de bi o kadar zor oluyor o yüzden bütçeme göre hareket ettim.
Cnm benim bizde öyle yaptık ztn dediğin gibi toplu alırsan yüklü bir miktar ödersin ama bende yavaş yavaş aldım ztn artık bitti kiyafetti fln beşiği puseti anne yani yatağı bezi pişik kremi ıslak mendil gibi şeyleri kaldı bu ay bezini fln alırız inşallah doğuma yakında beşiğini fln alırız toplu alırsak zor olur esimede banada

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar