Cok kilo almisim ­čśö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva taraf─▒ndan olu┼čturulan Cok kilo almisim ­čśö ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,029 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 10 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Cok kilo almisim ­čśö
Konbuyu ba┼člatan Zeynep Aliyeva
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Nur Toygar T─▒raz

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
K─▒zlar bugun kontrolum vardi 25+5 gunluk 9 kilo almisim doktorum cok kilo almsi┼čin bundan sonra do─čuma kadar sadici 5kilo alman lazim diyet yap dedi aslinda ilk 4 ayda cok fazla yedim cok acikyordum son aylarda eskisi gibi yemiyorumda daha cok meuve falan yiyorum simdi kilo almisim okadar cok yememe ra─čmen 2kilo almistim 5 hafta once­čÖä ne yapsam diyetmi yapmam lazim fazla kilo alsam bir sorun olurmu acaba

Nur Toygar T─▒raz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2021
Can─▒m bence a┼č─▒r─▒ da almamissin takma kafana doktorlar genellikle kiloyla ilgili hep uyar─▒yorlar. Ben 5 ayda 3 kilo ald─▒m ona bile fazla dedi doktor ­čśČ bundan sonras─▒nda dikkat et zaten do─čurunca gider hepsi ­čą░

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Can─▒m bence a┼č─▒r─▒ da almamissin takma kafana doktorlar genellikle kiloyla ilgili hep uyar─▒yorlar. Ben 5 ayda 3 kilo ald─▒m ona bile fazla dedi doktor ­čśČ bundan sonras─▒nda dikkat et zaten do─čurunca gider hepsi ­čą░
Oylemi simdi kauforumla konu┼čtum oda oyle dedi 70 kiloyla hamile kalmis do─čuma kadar 100 kilo oldum hic birsey olmadi dedi artik biraz dikkat ederiz herlade son zamanlarda biraz hamurlu ┼čeyler yemi┼čim ondan heralde ama cok sukur kilosu boyu suyu hepsi normal cikti

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Amin
80le hamile kaldim simdi 100 ustundeyim alah kolay dogumlar nasip etsin insallah
in┼čallah hepimize
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Kacin
54 kilo ya kald─▒m hala ayn─▒y─▒m

54 kilo ya kald─▒m hala ayn─▒y─▒m
Kacinci haftadisnizki ­čĄö­čĄö

Nur Toygar T─▒raz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2021
Oylemi simdi kauforumla konu┼čtum oda oyle dedi 70 kiloyla hamile kalmis do─čuma kadar 100 kilo oldum hic birsey olmadi dedi artik biraz dikkat ederiz herlade son zamanlarda biraz hamurlu ┼čeyler yemi┼čim ondan heralde ama cok sukur kilosu boyu suyu hepsi normal cikti
Ma┼čallah can─▒m ­čž┐ sen merak etme Allah'─▒n izniyle bi┼čey olmaz. Kilo neden ├Ânemli tansiyon olur, ┼čeker olur falan diye bebek i├žin de tehlikeli ya o y├╝zden temkinli olmam─▒z i├žin uyar─▒yorlar surkeli. Ben normalde de kiloluyum Allah'a ┼č├╝k├╝r ne ┼čeker ne tansiyon bi┼čey ├ž─▒kmad─▒ in┼čallah b├Âyle gideriz can─▒m.

Zeynep Aliyeva

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 May─▒s 2021
Ma┼čallah can─▒m ­čž┐ sen merak etme Allah'─▒n izniyle bi┼čey olmaz. Kilo neden ├Ânemli tansiyon olur, ┼čeker olur falan diye bebek i├žin de tehlikeli ya o y├╝zden temkinli olmam─▒z i├žin uyar─▒yorlar surkeli. Ben normalde de kiloluyum Allah'a ┼č├╝k├╝r ne ┼čeker ne tansiyon bi┼čey ├ž─▒kmad─▒ in┼čallah b├Âyle gideriz can─▒m.
Valla cok rahatlad─▒m ┼čimdi ya sa─čolun bendede ┼čeker tansiyon cikmadi simdlik hayrilisyle kucahimza alalimda bu gunleride unuturuz­čśÇ­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Vallahi tam bilmiyorum ama bana g├Âre 3 hafta tabi hi├ž doktor gitmedim en son 15 nisandan hasta oldum
Ba┼člardas─▒n─▒z daha normal bende kilo almamistim hatta normalde 68 kiloydum 5 haftalikta ogrendim gebe oldugumu baktim 65 bycuga inmi┼čim ondan sonra 14 ci haftada sadici 2kilo almistim ozamanlar cok acikyordum hep yedim simdi okadarda istahli degilim ama

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar