Cok kilo almisim 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Cok kilo almisim 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,938 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kilo almisim 😔
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugun kontrolum vardi 25+5 gunluk 9 kilo almisim doktorum cok kilo almsişin bundan sonra doğuma kadar sadici 5kilo alman lazim diyet yap dedi aslinda ilk 4 ayda cok fazla yedim cok acikyordum son aylarda eskisi gibi yemiyorumda daha cok meuve falan yiyorum simdi kilo almisim okadar cok yememe rağmen 2kilo almistim 5 hafta once🙄 ne yapsam diyetmi yapmam lazim fazla kilo alsam bir sorun olurmu acaba

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence aşırı da almamissin takma kafana doktorlar genellikle kiloyla ilgili hep uyarıyorlar. Ben 5 ayda 3 kilo aldım ona bile fazla dedi doktor 😬 bundan sonrasında dikkat et zaten doğurunca gider hepsi 🥰

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence aşırı da almamissin takma kafana doktorlar genellikle kiloyla ilgili hep uyarıyorlar. Ben 5 ayda 3 kilo aldım ona bile fazla dedi doktor 😬 bundan sonrasında dikkat et zaten doğurunca gider hepsi 🥰
Oylemi simdi kauforumla konuştum oda oyle dedi 70 kiloyla hamile kalmis doğuma kadar 100 kilo oldum hic birsey olmadi dedi artik biraz dikkat ederiz herlade son zamanlarda biraz hamurlu şeyler yemişim ondan heralde ama cok sukur kilosu boyu suyu hepsi normal cikti

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Oylemi simdi kauforumla konuştum oda oyle dedi 70 kiloyla hamile kalmis doğuma kadar 100 kilo oldum hic birsey olmadi dedi artik biraz dikkat ederiz herlade son zamanlarda biraz hamurlu şeyler yemişim ondan heralde ama cok sukur kilosu boyu suyu hepsi normal cikti
Maşallah canım 🧿 sen merak etme Allah'ın izniyle bişey olmaz. Kilo neden önemli tansiyon olur, şeker olur falan diye bebek için de tehlikeli ya o yüzden temkinli olmamız için uyarıyorlar surkeli. Ben normalde de kiloluyum Allah'a şükür ne şeker ne tansiyon bişey çıkmadı inşallah böyle gideriz canım.

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım 🧿 sen merak etme Allah'ın izniyle bişey olmaz. Kilo neden önemli tansiyon olur, şeker olur falan diye bebek için de tehlikeli ya o yüzden temkinli olmamız için uyarıyorlar surkeli. Ben normalde de kiloluyum Allah'a şükür ne şeker ne tansiyon bişey çıkmadı inşallah böyle gideriz canım.
Valla cok rahatladım şimdi ya sağolun bendede şeker tansiyon cikmadi simdlik hayrilisyle kucahimza alalimda bu gunleride unuturuz😀🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallahi tam bilmiyorum ama bana göre 3 hafta tabi hiç doktor gitmedim en son 15 nisandan hasta oldum
Başlardasınız daha normal bende kilo almamistim hatta normalde 68 kiloydum 5 haftalikta ogrendim gebe oldugumu baktim 65 bycuga inmişim ondan sonra 14 ci haftada sadici 2kilo almistim ozamanlar cok acikyordum hep yedim simdi okadarda istahli degilim ama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar