Cok kotuyum:((((

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Cok kotuyum:(((( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,850 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotuyum:((((
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce
Allah yardimcin olsun cnm benim insallah bebeginede bisey olmaz sen once sagligini bebeginin sagligini dusun siz once sagliginiza kavusun iyi olduktan sonra cok afedersin agzina sc pislik

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun cnm benim insallah bebeginede bisey olmaz sen once sagligini bebeginin sagligini dusun siz once sagliginiza kavusun iyi olduktan sonra cok afedersin agzina sc pislik
Ya ben bu haldeyken onun cocugunu tasiyoken nasıl böyle bisey yapabilir aklım almiyo ama burdan çıkınca evime gitmiyicem direk anneme gidicem ve onunlada asla konusmuyucam telefonlarına bakmiyicam sen olsan naparsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben bu haldeyken onun cocugunu tasiyoken nasıl böyle bisey yapabilir aklım almiyo ama burdan çıkınca evime gitmiyicem direk anneme gidicem ve onunlada asla konusmuyucam telefonlarına bakmiyicam sen olsan naparsin

G

Gülcan gamze

Guest
Öncelikle ilk yawrunu düşün ve tavrını da koy

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Böyle adamları hiç anlamıyorum sen önce bebeğini sonra da kendini düşün üzülme bol dua et inşallah hayırlısı ile atlatırsın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar