Cok kotuyum:((((

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Cok kotuyum:(((( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,925 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotuyum:((((
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Nasil oldun bebisin nasil? Cok haklisin burnundan fitil fitil getir ama once sabirli ol bebisinin sagligini dusun kendi sagligini dusun hic cekince ekran resmini ceksrydin keske kizla konustugunu direk yuzune soyle sen nasil bir insansin de ben bu hadeyken sen kalkipta nasil boyle bisey yaptin de sakin susma hesabini sor sadece tavir yapma direk yuzune vur.
Bebeğim iyi çok şükür 2 3 haftaya sezeryana alicaklar insallahh
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yapma böyle kendini üzeceğine onu üz bebeğine niye zarar veriyosun ki yazık değil mi
Haklısın akşam taburcu olmuştum gece 3 te yine fenalaştım eşimle tartıştık bosanalim dedi ağladım üzüldüm çok hastanedeyim yine çok ordan çıkınca anneme gittim şu an hastanedeyim hâlâ gelmedi yanıma az önce aradi gelicem diye

Haklısın akşam taburcu olmuştum gece 3 te yine fenalaştım eşimle tartıştık bosanalim dedi ağladım üzüldüm çok hastanedeyim yine çok ordan çıkınca anneme gittim şu an hastanedeyim hâlâ gelmedi yanıma az önce aradi gelicem diye
Seni tekrar üzecekse gelmesin canım

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
inşallah saglikla bebisini kucagina alirsin o yavrunun sucu yok ona iyi bak yemene icnene dikkat et boyle srfz lr icin uzulmeye degmez

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank

Boynu devrilsin pislik adam madem boşanmaya niyetin var neden çocuk yapıyosun hadi yaptın bari değer bil biraz ya

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Boynu devrilsin pislik adam madem boşanmaya niyetin var neden çocuk yapıyosun hadi yaptın bari değer bil biraz ya
Aynen canım ama hiç degerimi bilmedi hiç daha ben hastaneye yatar yatmaz macera peşine düştü ben onu allah'a havale ettim

Seni tekrar üzecekse gelmesin canım
Geliyomus daha gelmedi henüz yanıma

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım ama hiç degerimi bilmedi hiç daha ben hastaneye yatar yatmaz macera peşine düştü ben onu allah'a havale ettim

Geliyomus daha gelmedi henüz yanıma
İlla bulurda belasını allahtan işte o zamanda umarım geç olmaz skma canını sabret belki bebekten sonra düzelir ya allah büyük🌸

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce
Su erkekleri napsan az sen onun cocugu için hastanede caninla ugraş şunun yedigi boka bak hakkindan gel iyilesince canim ama şuan karnundaki minigine odaklan herseyden onemlisi o şuanda unutma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce
Allah'ım ıslah etsin onu ya birde erken doğum riskin var onun evladını tasiyorsun akıl alacak gibi değil o durum ds bile milletin karsi kızı ile mi konuşuyor rabbim akıl fikir versin. Bence annengil arkanda durur ise annegile git bir kaç günlüğüne anlasin yaptığı şeyi

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Allah'a ıslah etsin canım senin yanında olacağına yaptığına bak sen üzülmemeye çalış bebeğin için 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar