Cok kotyum :'(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Cok kotyum :'( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,734 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotyum :'(
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Salihaa

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
İlk hamileliğimde benimde öyleydi et köfte vs yiyemiyordum tiksinmiştim doktorum zorla yiceksin demişti bi gün etli yemek bi gün köfte yemiştim o şekilde kilo almıştı birazda olsa bebeğe kilo aldıracak şeyler yemeye dikkat etmelisin

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
O kadar korkma bebekler hemen kilo alıyor bebege kilo veren şeyler yemelisiniz bendr tiskindigim icin yiyemiyorum et tavuk vs ama bi sorunumuz yok 3gun sonra bendr konstle gitcem bilgi veririm 🙏

Raziye crt

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
Canim bu kadar stres yapma bebisde skntilanacak bisey olmaz bebekler cabuk kilo aliyor zaten saglikli olsun kilosunun onemi yok bnce benim ilk oglum 1500 dogdu simdi tosun gibi masallah😀meyve fln kilo aldiracak seyler ye insallah alir🤩

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebegin kilo alması için süt yoğurt kasar peyniri ceviz badem muz bunlar dan yemelisin et tavuk balık baklagiller tahıl grubundan da haftada 1 yada iki kez tuketebiliyosan bebek için iyi olur

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebegin kilo alması için süt yoğurt kasar peyniri ceviz badem muz bunlar dan yemelisin et tavuk balık baklagiller tahıl grubundan da haftada 1 yada iki kez tuketebiliyosan bebek için iyi olur
2 gebelik daha gecirdim 2 kizim var onlarda ne et ne peynir veyahut nede et turu hic bise tuketememistim bunda yemedigim hic bise kalmadi en son 29 haftalikken gitmistim iste 1500 kiloydu iyi demisti bugun gittim dunyam basima yikildi resmen 2 kilo diyince 5 haftada 500 grm nasil alir o kadar azki kendini 3 hafta geriye atmis o kadar zor bi durumki allah kimsenin basina vermesin :'(

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bazı ultrasonda yanılma payı çok oluyor.önceki Oğluma 3 kilo küsür dedi oğlum 4.150 doğdu.Canını sıkma sağlıklı olsunda.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bazı ultrasonda yanılma payı çok oluyor.önceki Oğluma 3 kilo küsür dedi oğlum 4.150 doğdu.Canını sıkma sağlıklı olsunda.
Ayrıca kilo alması için muz badem yumurta süt her gün tüketebilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar