Cok kotyum :'(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Cok kotyum :'( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,733 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotyum :'(
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
Benim bebek 38. Haftada 2700 Gr dogdu . Saglıklıydı . Küçük oldugu için ne yırtık ne kesik vardı çok şükür . Bana da ultrason da bebek küçük diyorlardı . Olsun . Boyutu önemli değil sağlıklı olsun yeter . Buyuk bebegın dogumu da zor olabiliyor yani . Bosver

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebek 38. Haftada 2700 Gr dogdu . Saglıklıydı . Küçük oldugu için ne yırtık ne kesik vardı çok şükür . Bana da ultrason da bebek küçük diyorlardı . Olsun . Boyutu önemli değil sağlıklı olsun yeter . Buyuk bebegın dogumu da zor olabiliyor yani . Bosver
Benim 2 ci kizimda 2700 dogdu kolaydi dogumu ama o 33 haftalikken 2300 du bu ne fazla ne az tam 2 kilo bu canimi skyo suan 35 haftaligiz aniden gelebilir nasil kilo aldrcam ben 2500 gcse yine raziyim cok kotuyum bunalima girdim surekli agliyorum cok zor

Cansu COŞKUN

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
Korkma canım.benimde sekerim var her canımın istediğini yiyemiyorum.diyet yaptırıyo doktor 5 kilo verdim.33 haftalik olduk 1850 grm.haftasina göre gayet iyi dedi.kuru badem fındık ceviz,et tavuk balık,meyve olarak sadece elma yiyorum bunlar sekerimi çıkarmadığı icin..yani istedigini yemede serbestsin,merak etme,ilk bebeğim dogumdan 3 gün once 3 kilo demisti doktor,dogdugunda 3520 doğdu,son gunlerde alır,bi arkadaşım 2200 kilo dogum yapmış ama cocuk sonradan cok kilo aldi,her tarafı yumuş yumuştu😊😊hiç aglama üzülme bebeği etkilersin😊😊yeri geliyo yiyemiyorum diye ağlamak istiyorum,,elimde olsa ah neler yiyecem😂😂😂

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 gebelik daha gecirdim 2 kizim var onlarda ne et ne peynir veyahut nede et turu hic bise tuketememistim bunda yemedigim hic bise kalmadi en son 29 haftalikken gitmistim iste 1500 kiloydu iyi demisti bugun gittim dunyam basima yikildi resmen 2 kilo diyince 5 haftada 500 grm nasil alir o kadar azki kendini 3 hafta geriye atmis o kadar zor bi durumki allah kimsenin basina vermesin :'(
Canim hic dert etme daha zamanı var doğuma kadar benim ilk cocugum 2840 doğmuştu suan 9 yaşında 32 kilo doktor fazla dedi kilosuna
2 gebelik daha gecirdim 2 kizim var onlarda ne et ne peynir veyahut nede et turu hic bise tuketememistim bunda yemedigim hic bise kalmadi en son 29 haftalikken gitmistim iste 1500 kiloydu iyi demisti bugun gittim dunyam basima yikildi resmen 2 kilo diyince 5 haftada 500 grm nasil alir o kadar azki kendini 3 hafta geriye atmis o kadar zor bi durumki allah kimsenin basina vermesin :'(
Canim hic dert etme kendine sen daha vakit var alır insallah kilosunu da benim büyük kuzum 2840 di doğduğunda simdi 9 yaşında 32 kilo doktor fazla dedi kilosu için cani sağ olsunda kilosuna takma okadar sağlıklı bir bebis olur umarım

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben ilk ikisinde kemdimi yırttım kilo alsınlar diye yemediğim bişi kalmadı et süt yogurt balık yumurta ne bulduysam yedim içtim elim bana yiyecek yeyistiremiyordu adamcagız 😂 cocuklar 3 350dogdu. 3.de de hiç bili yiyemedim midem almadı zorla yogurt yemeye calısıyodum felan. En son yüm degerlerim düştü halsizlikten yataga düşyüm doktora girtim bana vitamin ilac yazdı bi torba dolusu mecbur içtim. Onlardan mıdır nedir bilmiyorum ama bu bebegim 3 850dogdu. 🤷‍♀️ Sen elinden geldiğince yemeye içmeye calıs alan bebekler alıyo almayan almıyor birazda genetik k bu işler

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok süt yumurta et balık muz bal tahin pekmez meyve kuruyemiş çok fazla hamur işine girmeden biraz biraz makarna yiyebilirsin ama süzmeden az su koyup suyunu çekene kadar pişirirsen vitamin kalır içinde irmik olduğu için daha faydalı beyaz ekmekten inşallah güzelce toparlar doğuma kadar 500 gram daha yükleyebilirsen gayet iyi olur bebiş için sıkıntıya düşersen daha çok etkilenir daha vakit var alır çok güzel inşallah

Selda

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2 ci kizimda 2700 dogdu kolaydi dogumu ama o 33 haftalikken 2300 du bu ne fazla ne az tam 2 kilo bu canimi skyo suan 35 haftaligiz aniden gelebilir nasil kilo aldrcam ben 2500 gcse yine raziyim cok kotuyum bunalima girdim surekli agliyorum cok zor
Bende 35 haftalgım 2 kilo 150 gr dedı banada Bnde uzuldm ama yapacak bısey yok saglıgı yerinde korkma dedı insalh 2500 oluruzda bir nebze rahatlarım

Tüm sayfalar yüklendi.