Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,390 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyle biliyorum ailemdede öyle qördüm. Ama kaynanam sürekli sizin duqunde takılan altınları biz ödüyoruz diyip duruyor. Biz kacarak ewlendik eşimin ailesi anne babası olarak bitane çeyrek yda Bi 50tldr takmadilar wallahi hiç bisey qormedik. Benim anne babam dawet edilmedi sadece 2 ablam dawet edildi onlarida ben ettim ikiside çeyrek takmışlardi. Kadın her altın konusu açıldım mi aynı şeyi söyleyip duruyor. Bende dedim Türkiye qeneli nasildr acep
Bizimkiler dediğim gibi yapıyorlar cnm

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oyle biliyorum ailemdede öyle qördüm. Ama kaynanam sürekli sizin duqunde takılan altınları biz ödüyoruz diyip duruyor. Biz kacarak ewlendik eşimin ailesi anne babası olarak bitane çeyrek yda Bi 50tldr takmadilar wallahi hiç bisey qormedik. Benim anne babam dawet edilmedi sadece 2 ablam dawet edildi onlarida ben ettim ikiside çeyrek takmışlardi. Kadın her altın konusu açıldım mi aynı şeyi söyleyip duruyor. Bende dedim Türkiye qeneli nasildr

Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.
Sedos bizde biz Azerbaycan Kafkas gocmeni aileyiz bizde eğer abim evleniyorsa annemler herşeyi yapar düğünde kızın ailesi sadece misafir gibi gelir hediyesini takar eğlenir ama eğer benim annem ler abim evlenmeden akrabalarin düğünune gittiyse altın taktiysa abim evlenince kim ne taktiysa düğünde abime abimde akrabalarin düğünune gidince onlara aynısını alır annemler karışmaz ben nedemek istediğini tam anlayamadım canım ama inşallah doğru yazabildim

Son düzenleme:

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bana takılanları ailem takıyor eşime takılanları eşim takıyor anne ve babası yakın zamanda vefat etti

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Biz takarız canım anne baba takmaz mesela bizim düğünde takan kim ne taktıysa çocuklarına bizde takacağız örnek vereyim görümcem sağolsun 50 TL takmıştı büyük çocuğu evlenince bende bizzat gidip 50 TL takacağım 😅😅😅😅🤣🤣

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Biz takarız canım anne baba takmaz mesela bizim düğünde takan kim ne taktıysa çocuklarına bizde takacağız örnek vereyim görümcem sağolsun 50 TL takmıştı büyük çocuğu evlenince bende bizzat gidip 50 TL takacağım 😅😅😅😅🤣🤣
Çok bile gorumcen senin. Çocuklarına ne takacak hicbisey yine insaflısin cnm getirdiğini götürüyorsun taktiysa kardeşine taktı oğluna goturmeniz bile güzel bişey

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Annem sadece yegenlerine altin takar kaynanamda öyle. Benim teyzeĺerim dayilarim hepsi altin veya bilezik taktilar. Kaynanamin arkadaslari bir oldular ve büyük altin taktilar. Esimin amcasi ve halasi para verdiler. Altinlara gelince kaynanam sadece kim ne altin takti ve kim nekadar para verdigini bilmek istedi cünkü aynisini bende yapcam dedi. Altinlarima dokunmadi hatta esimede dedi altin gelinin sakin alim deme. Esim bugüne kadar bilmez nekadar var ve her sene bana bilezik ve büyük altin alir. Kaynanam torunlarina dogum gününde ceyrek hediye olarak verir. Dügünümze verilen paralar salona gitti. El öpmeye giderken 500 euro verdi iki taraf. Almanyada yasiyorum. Dügünlere gidince kaynanam veya annem olsa biz takmiyoruz. Kuzenlerimizim dügünü olursa para veriyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.