Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,455 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.
Canım bizde de anne baba takarlar çok yakın olduklarimiza ayrı takıyoruz yine bizde onlardan bağımsız☺️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim duqunumde bana altin takilmadi kacarak ewlendiqim için. Duqunmde eşimin anne babası HİC bisey takmadilar. Duqunde dawetlilerin taktıkları ceyreklerle 3tane bilezik yaptılar 5 sene önce. Onuda qeri istediler duqunumden 5 6 ay snra wermedim aynı ewde kalıyorduk. Simdi konu altından açıldıkça biz öduyruz diyip duruyor. Bizim ordada anne baba karşılar qelen altını. Coqunun adeti bizimle ayniyms

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.
Düğünde takılanlara aile geri dönüş yapar bizde eğer bebeğe takarlarsa doğum sünnet düğünü gibi onlardan sonra yapılan düğünlerde bizde taktik canım

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Benim duqunumde bana altin takilmadi kacarak ewlendiqim için. Duqunmde eşimin anne babası HİC bisey takmadilar. Duqunde dawetlilerin taktıkları ceyreklerle 3tane bilezik yaptılar 5 sene önce. Onuda qeri istediler duqunumden 5 6 ay snra wermedim aynı ewde kalıyorduk. Simdi konu altından açıldıkça biz öduyruz diyip duruyor. Bizim ordada anne baba karşılar qelen altını. Coqunun adeti bizimle ayniyms
Anne baba karşilar gelen altini canim

Tüm sayfalar yüklendi.