Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,421 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok merak ettiqim bi konu, hepimiz farklı yörenin insanlarıyız.
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.
Düğünüm olmadığı için bilmiyorum 😒😞

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Dügünde takılan altın paraları takanlara geri anne babalar takar canim zaten onlarında başkalarını taktıklarını onlar dugunde bize getiriyor ama senin cocuguna takılan altın parayı sen takıyon

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasildr.
Ewt canım bizde de anne baba takar

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Takıları eşinin ailesi almışsa onlar yapar zaten zamanındada ınlar takıp size geldi kızın aileside aynı olur ozaman kız gelin gidince birdaha takı getirmiyor akrabalara ancak arkadaşlarına falan verirsin

...

Moderator
Mod
rank
Bizde bütün takılar geline aittir.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde bütün takılar geline aittir.
O yüzden ne takıldıysa aynısını gelin takar.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok bile gorumcen senin. Çocuklarına ne takacak hicbisey yine insaflısin cnm getirdiğini götürüyorsun taktiysa kardeşine taktı oğluna goturmeniz bile güzel bişey
Ama adettir yani işte kardeş veya akraba farketmiyor takıldıysa takılır canım mesela eşim kardeşinin düğününde hiçbirşey takmadı ne altın ne para ilerde kısmet olursa çocuklarım yuva kurarsa benim kaynım da gelip Takmaz bazıları not bile alır bizim oralarda 😅😅 hatta kaynanam altın takmış birinin oğlunun düğününde kendi oğlu evlenince takmamışlar aramış demiş ki biz size taktık sizde takacaksnz verin geri çeyreğimizi 🤣🤣

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sürekli önümüze qelen bi konu eşimle. Merak ettiqim için soruyorum sizde nasıldır diye. Düqününüzde size takılan altınların akraba hısım olarak taktiklari çeyrek felan olrak, qeri dönüsümünü ewli çift olarak sizmi takiyosunz yoksa kızın kendi annesi babası oqlanin kendi anne babasimi takar sizde durum nasil

Bizim oranın insanı yamyam gibi 😄😄 ne takılırsa aynısını getirirler tobe bir gram fazla olmaz 😄😂 anneyle baba takar çocuklar değil bizdede öyle hatta kameraya çekerler özellik le takı anını 😂😂😂 düğün camerasi oluyoya onu özellikle çektirirler😄

Tüm sayfalar yüklendi.