Sorum var Çok moralim bozık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Çok moralim bozık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 890 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok moralim bozık
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Doğumuma 2 gün kala eşim covid pozitif oldu kızlar yarın doktor arayıp bilgi vericekmiş 38+5 haftaysam beklemek istemiyor suyum gelebilir kanamam olabilir acil den olmasın diye ama bu sefer eşim yanında olamayacak bebeğimizi beraber kucaklayamayacağız bizden ayrı duracak çok canım sıkıldı yani o kadar stresliyim ki şuan ne yapacağım ne olacak cidden hiç bilemiyorum 1 hafta daha bebek bekler mi bir sıkıntı olmadan bilemiyorum eşim haftaya çarşamba günü karantinası bitecek o günden sonra yani haftaya kadar beklemek istiyorum ama doktor kanama ve su gelmesi riskin olabilir her an her şey olabilir gözüyle bakıyor ama 40 haftaya kadar gelende var ve ben haftaya 39+3 falan olurum herhalde o zamana kadar bişey olur mu ki beklemek istiyorum eşim de yanımda olsun aile olduğumuz gün elimden tutsun istiyorum çok bunaldım kızlar gerçekten hiç aklıma gelmeyen şey başımıza geldi bu cuma doğumum olacaktı hep birlikte olacaktık bir anda böyle bir şeyin olması çok yıkıcı içimi dökmek istedim inanın ne yapacağımı neye karar vereceğimi bilmiyorum doktorum riske atmayalım cuma alalım diyor ben haftaya istiyorum ne yapacağız şimdi
Cok geçmiş olsun canım Rabbim acil şifa versin İnşaAllah 🙏 hakkında hayırlısı olsun canım sıkma canını Rabbimin izniyle sağ salim kucağına alırsın bebişini 🙏🤲

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Doğumuma 2 gün kala eşim covid pozitif oldu kızlar yarın doktor arayıp bilgi vericekmiş 38+5 haftaysam beklemek istemiyor suyum gelebilir kanamam olabilir acil den olmasın diye ama bu sefer eşim yanında olamayacak bebeğimizi beraber kucaklayamayacağız bizden ayrı duracak çok canım sıkıldı yani o kadar stresliyim ki şuan ne yapacağım ne olacak cidden hiç bilemiyorum 1 hafta daha bebek bekler mi bir sıkıntı olmadan bilemiyorum eşim haftaya çarşamba günü karantinası bitecek o günden sonra yani haftaya kadar beklemek istiyorum ama doktor kanama ve su gelmesi riskin olabilir her an her şey olabilir gözüyle bakıyor ama 40 haftaya kadar gelende var ve ben haftaya 39+3 falan olurum herhalde o zamana kadar bişey olur mu ki beklemek istiyorum eşim de yanımda olsun aile olduğumuz gün elimden tutsun istiyorum çok bunaldım kızlar gerçekten hiç aklıma gelmeyen şey başımıza geldi bu cuma doğumum olacaktı hep birlikte olacaktık bir anda böyle bir şeyin olması çok yıkıcı içimi dökmek istedim inanın ne yapacağımı neye karar vereceğimi bilmiyorum doktorum riske atmayalım cuma alalım diyor ben haftaya istiyorum ne yapacağız şimdi
Cnm bunu en iyi doktorun bilir risk varsa bebek için tabiki bekleme herkes ister dogum yaptigi zaman eşinin yaninda olmasini ama kismet bikaç gün sonra aliversin babasida bebişi kucagina

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Kendinize stres yapmayin boş yere eşiniz de sonra yine yanınizda olur benm eşim de iki dogumda yanımda olamayacak. Insan istiyor kendini guvende istiyor ama sartlar bazen el vermiyor. 2 yıl ayri kalmak zorunda kalacağız ve sadece 10 gun gelip görebilecek. 1 hafta çabuk geçer ins sağlıcakla kucağınıza alırsınız

Tüm sayfalar yüklendi.