Sorum var Çok mutsuzum ve korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çok mutsuzum ve korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 356 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok mutsuzum ve korkuyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba öncelikle bugün ratgele aynada dil kökümde birçok kabarcık olduğunu gördüm ve internete neden olduğunu yazdım kanser belirtisymiş Allah'ım en korktuğum şey başıma mı geldi yoksa var mi böyle olan yada gören duyan 🥺
İnternete bakma cnm oraya bakarsak eğer şuan bende olan sıkıntılara göre bnm şuan burda yazmam yerine üstüme toprak atmaları lazım 🥰 gerçekten stresten başka hiç birsey değil cnm bnm de dilim sürekli şişer kabarır hele patlıcan mandalina meyve tüketimde öyle bir şişiyor ufak ufak kabarıyor şişiyor cnm bir süre sonra geçiyor senelerdir aynı cnm oda bnm tahminimce ağız temizliğine önem vermedigimizden diye düşünüyorum dış fırçalamaya biraz üşeniyorum bazen 😀 yada dediğim gbi yediğim birseyden de oluyor bazen

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugünlerde değil canım ben hep böyleyim kötüyü düşünüyorum sürekli 🫤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım şuan hafif grip gibiyim ama ondan olabilirmi ki bilmiyorum ya inşallah ondandır

Sanırım şuan hafif grip gibiyim ama ondan olabilirmi ki bilmiyorum ya inşallah ondandır
Anladım canım teşekkür ederim 🌸
Korkma canım endişe etme için rahat etsin istiyor isen bir doktora göster

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederin canım ama sen sen ol asla internetten hastalık araştırma ❤️
Ya hep tamam artık bakmayacam diyorum sonra kendimi bakmaktan alıkoyamıyorum allah kahretsin ki 🤦🏻😁

İnternete bakma cnm oraya bakarsak eğer şuan bende olan sıkıntılara göre bnm şuan burda yazmam yerine üstüme toprak atmaları lazım 🥰 gerçekten stresten başka hiç birsey değil cnm bnm de dilim sürekli şişer kabarır hele patlıcan mandalina meyve tüketimde öyle bir şişiyor ufak ufak kabarıyor şişiyor cnm bir süre sonra geçiyor senelerdir aynı cnm oda bnm tahminimce ağız temizliğine önem vermedigimizden diye düşünüyorum dış fırçalamaya biraz üşeniyorum bazen 😀 yada dediğim gbi yediğim birseyden de oluyor bazen
Haklısın valla 😄bende bu ara çok mandalina yiyorum ondan mi acaba ya .evet bende bazen kaçamak yapıyorum fırçalamayıp uyuyorum 🤦🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya hep tamam artık bakmayacam diyorum sonra kendimi bakmaktan alıkoyamıyorum allah kahretsin ki 🤦🏻😁

Haklısın valla 😄bende bu ara çok mandalina yiyorum ondan mi acaba ya .evet bende bazen kaçamak yapıyorum fırçalamayıp uyuyorum 🤦🏻
Bakma canım bakma insanın psikolojisini bozuyor

Tüm sayfalar yüklendi.