Sorum var ÇOK ÖZEL BİR SORU

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan ÇOK ÖZEL BİR SORU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,516 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇOK ÖZEL BİR SORU
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız içinde neyine tiksiniyon bebek gelecek diye ortaya çıkıyor 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annelik işte her yerin değişiyor 🤷‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annelik işte her yerin değişiyor 🤷‍♀️
Aynen kuzum

Nursen40

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR ÇOK ÖZÜR DİLERİM DOKTORA SORMAYI HEM KORKUYORUM HEM UTANIYORUM ENFEKSİYONUM VARDI FİTİL KULLANIYORUM GEÇEN SEFER KOYDUĞUMDA TAM İTEKLEYEMEDİĞİM İÇİN GERİ ÇIKMIŞTI BU SEFER AYNA TUTUP YAPIYIM DEDİM Bİ BAKTIM VAJINANIN İÇİNDE KOYU KIRMIZI YUVARLAK BÜYÜK BİŞEY VARDI ONDAN İTEKLİYEMEMİŞİM O NEY HER HAMİLELİKTE ÇIKIYOR MU.? BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI...?
Doğum yapmadan 2 ay önce öyle birşey çıkmıştı bende doğum yapınca geçti canım

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
ARKADAŞLAR ÇOK ÖZÜR DİLERİM DOKTORA SORMAYI HEM KORKUYORUM HEM UTANIYORUM ENFEKSİYONUM VARDI FİTİL KULLANIYORUM GEÇEN SEFER KOYDUĞUMDA TAM İTEKLEYEMEDİĞİM İÇİN GERİ ÇIKMIŞTI BU SEFER AYNA TUTUP YAPIYIM DEDİM Bİ BAKTIM VAJINANIN İÇİNDE KOYU KIRMIZI YUVARLAK BÜYÜK BİŞEY VARDI ONDAN İTEKLİYEMEMİŞİM O NEY HER HAMİLELİKTE ÇIKIYOR MU.? BİR BİLGİSİ OLAN VAR MI...?
Sor sen canım korkulacak bir şey de değil halk tarafından bilinen et parçası diye bilinir ama asıl şey rahmin vajinaya açıldığı boyundur bebegin geleceği yer yani içini ferah tut eyer dogunun son haftası yada ayı ise normal durum için rahat etmesini istiyorsan doktora sor utanılacak bir durum degil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar