Sorum var Cok sıkıldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümm Fatıma tarafından oluşturulan Cok sıkıldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,481 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok sıkıldım
Konbuyu başlatan Ümm Fatıma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle muhteşem oluyor 😂
Başlarda hiç uyanmiyordu korkuyordum uyanmiyor diye şimdi de uyumuyor nasıl bişey bu bütün gece uyanıyor ağlıyor cidden başlarda uyanmiyor sarılık olacak korkusuyla uyumuyordum şimdi kendisi uyumuyor ağlıyor uyutmuyor. Uykusuzluktan serseme döndüm acaba ne zaman normale döner bu durum 🙄🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başlarda hiç uyanmiyordu korkuyordum uyanmiyor diye şimdi de uyumuyor nasıl bişey bu bütün gece uyanıyor ağlıyor cidden başlarda uyanmiyor sarılık olacak korkusuyla uyumuyordum şimdi kendisi uyumuyor ağlıyor uyutmuyor. Uykusuzluktan serseme döndüm acaba ne zaman normale döner bu durum 🙄🙄
40 çıkana. Kadwr sabret kuzum sonra düzelir inşallah 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
40 çıkana. Kadwr sabret kuzum sonra düzelir inşallah 🤲🏻
İnşallah Canım Ayşem yaa cidden baya şu 16 gün sanki bir ömür gibi geldi bana aşırı yordu 🤦😅 ama öyle de tatlı ki emiyorken süt fazla gidiyor eliyle göğsümü ittiriyor sanırım korkuyor fazla gidince bide ağzından çıkarınca bir bağırması var sanki böyle ehh der gibi bir ses çıkarıyor kendini de bir geriyor uykundan yeni uyanmış gibi acayip seviliyor yaa 🥰🥰 Allah'ım yavrularımızı korusun bize bağışlasın inşallah 💟💟💟

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah Canım Ayşem yaa cidden baya şu 16 gün sanki bir ömür gibi geldi bana aşırı yordu 🤦😅 ama öyle de tatlı ki emiyorken süt fazla gidiyor eliyle göğsümü ittiriyor sanırım korkuyor fazla gidince bide ağzından çıkarınca bir bağırması var sanki böyle ehh der gibi bir ses çıkarıyor kendini de bir geriyor uykundan yeni uyanmış gibi acayip seviliyor yaa 🥰🥰 Allah'ım yavrularımızı korusun bize bağışlasın inşallah 💟💟💟
Ayy yerim onu yere ileride göğüsnğ tutmsyı da öğrenecek. Kayra şuan hem kendi tutuyor hem itiyor hele göğüsün ağzından gitti mi direk kendi elinş ağzına sokuyor 😂😂 delirtiyor beni . Amin kuzum amin 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayy yerim onu yere ileride göğüsnğ tutmsyı da öğrenecek. Kayra şuan hem kendi tutuyor hem itiyor hele göğüsün ağzından gitti mi direk kendi elinş ağzına sokuyor 😂😂 delirtiyor beni . Amin kuzum amin 🤲🏻
Bizimki bazen kaçırıyor ağzından sonra ağzında meme yokken kendisi cuk cuk cuk diye kendis dudağını emiyor böyle uzata uzata nasıl komik bide göğsümü ağzına almadan ucundan emmeye çalışıyor tam deliriyorum bide acıtıyor 🤦😅 ama çok tatlılar yaa di mi insanın cidden yiyesi geliyor onları minik melekler masum tertemiz cennet kuşları 🥰🥰💟💟🧿🧿

Tüm sayfalar yüklendi.