Sorum var ÇOK STRESLİYİM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan ÇOK STRESLİYİM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,712 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇOK STRESLİYİM
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM
ARKADAŞLAR BEBEĞİN SUYU FAZLA DEMİŞTİM HATIRLAR MISINIZ BİLMEM
BUGÜN KUSMA BULANTI BAŞ AĞRISIYLAN HASTANEYE GELDİM SALMADILAR ÜNİVERSİTEYE SEVK YAPACAZ DEDİ AMBULANSLA GÖNDERECEZ DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ VAR DEDİLER BAYAĞI KORKUTTULAR NAPACAĞIMI BİLEMEDİM NOLUR DUA EDİN DAHA 29 HAFTALIĞIZ VE DAHA 1.330 GRAM BEBEĞİM😢😢😢
Rabbim hayırlı sağlıklı ve vaktinde kucağına almayı nasip etsin kuzum Rabbim şifanı versin inşaAllah gönlünü ferah tutmaya çalış böyle durumlarda ilaçlarla tedavilere doğumu engelliyorlar diye biliyorum

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
BUGÜN KUSMA BULANTI BAŞ AĞRISIYLAN HASTANEYE GELDİM SALMADILAR ÜNİVERSİTEYE SEVK YAPACAZ DEDİ AMBULANSLA GÖNDERECEZ DEDİ ERKEN DOĞUM RİSKİ VAR DEDİLER BAYAĞI KORKUTTULAR NAPACAĞIMI BİLEMEDİM NOLUR DUA EDİN DAHA 29 HAFTALIĞIZ VE DAHA 1.330 GRAM BEBEĞİM😢😢😢
Korkma bende kızımda 20 haftalık içen aynı sorunu yaşadım serumla durdurdular ve 41+5 haftalıkken daha gelmeyecekti sezeryan oldum şuan 9 yaşında ve şimdi tekrar hamileyim 25 haftalık olduk şimdilik bir sorun yok ağrılar kasılmalar haricinde rabbim sanada yardım etsin

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bende kızımda 20 haftalık içen aynı sorunu yaşadım serumla durdurdular ve 41+5 haftalıkken daha gelmeyecekti sezeryan oldum şuan 9 yaşında ve şimdi tekrar hamileyim 25 haftalık olduk şimdilik bir sorun yok ağrılar kasılmalar haricinde rabbim sanada yardım etsin
Amin inş sağol Allah razı olsun hepimizin yardımcısı olsun😊

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Şimdi nasilsun?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar