Cok Üzgünüm coook

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Cok Üzgünüm coook başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,429 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok Üzgünüm coook
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeter Sevda
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ebru buğlem

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
😞😞 Rabbım sağlik versin inş

Kubrayldz

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sabır versin inşallah tez zamanda dolar kucagin çok üzüldüm 😰😰😰

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Çok üzüldüm madem problemli qebeliklerin oluyor neden qozetim altında olmadnki kuşum uyqun mu qormediler anlamdm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Başın sağolsun canım rabbim sabır versin peki kalbinin durma sebebi neymiş

Ş

Şaşkın123

Guest
Çok üzüldüm madem problemli qebeliklerin oluyor neden qozetim altında olmadnki kuşum uyqun mu qormediler anlamdm
Nerden biliyorsun gözetim altında olmadıgı nedense genelde insanlari yargilar gibi yorum yapıyorsun sanki kendin çok bilgilisin post açmışsın kalça çıkıklıgıni soruyorsun kaçınci asıra geldik hala yaptırmalı mıyım diye soru sorabiliyorsun

Ş

Şaşkın123

Guest
Allah kucagini boş koymasin inşallah

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Iki tane saglikli evlatlarim var aslinda problemli gebelik gecirmiorum bunda 11 haftalikdim bagirsak ameliyati gecirdim sora suyun cok dediler sora bebegin carpik ayak dediler ama.baska sorun ylk bebekde dediler 24 unde alacaklardi 12 gunum kalmisdi herseyi hazir bugun kalbinin durdugunu ögrendim cok uzugunum yarin hastanede terminim var alacaklar sanirsam biraz tikali oldum icin hemen sezeryana almadilar 3 gun once korona oldum bekliorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Iki tane saglikli evlatlarim var aslinda problemli gebelik gecirmiorum bunda 11 haftalikdim bagirsak ameliyati gecirdim sora suyun cok dediler sora bebegin carpik ayak dediler ama.baska sorun ylk bebekde dediler 24 unde alacaklardi 12 gunum kalmisdi herseyi hazir bugun kalbinin durdugunu ögrendim cok uzugunum yarin hastanede terminim var alacaklar sanirsam biraz tikali oldum icin hemen sezeryana almadilar 3 gun once korona oldum bekliorum
Peki doktor dedi mi kuzum bu yüzden kalbi durmuş vs diye
Rabbim diğer evlatlarına uzun ömürler versin inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar