Cok Üzgünüm coook

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Cok Üzgünüm coook başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,450 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok Üzgünüm coook
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeter Sevda
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Başın sağ olsun cnm ya kıyamam doğumuna da az kalmıştı.. ama işte demek ki kısmeti yokmuş cnm üzme kendini rabbim sana sabır versin 🤲

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Nerden biliyorsun gözetim altında olmadıgı nedense genelde insanlari yargilar gibi yorum yapıyorsun sanki kendin çok bilgilisin post açmışsın kalça çıkıklıgıni soruyorsun kaçınci asıra geldik hala yaptırmalı mıyım diye soru sorabiliyorsun
Sende uzaktan uzaqa imrenenlerdensin desene yani şu yorumu kiskanclik yaptırır. Sorduqum soruda yarqiya dair ne buldunda bana yüksekten bakıyorsun. Actiqim postu qorduysen içine qirip okusaydın burda duman tütture tütture konusacaqina. Kadının derdi ne qelms burda laf dalasna qiriyosun ŞAŞKIN arkadaşm seninde çok ön qörüslu olduqun adından belli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nerden biliyorsun gözetim altında olmadıgı nedense genelde insanlari yargilar gibi yorum yapıyorsun sanki kendin çok bilgilisin post açmışsın kalça çıkıklıgıni soruyorsun kaçınci asıra geldik hala yaptırmalı mıyım diye soru sorabiliyorsun
Senin bu yaptığın ne o zaman insanları yargılamadan önce bide aynaya bak istersen

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Canm basın sağolsun canm çok acı anca yaşayan anlar seni canm Allah'ım diğer evlatlarına uzun ömürler versin inşallah Dr sordun mu neden durmuş kalbi benimde 31 haftalık bebegimin kalbi durmusdu benimki pistilasma olmuş öyle biseyler söyledim tekrardan basın sağolsun canm benim Allah'ım sana güç kuvvet versin inşallah🤲🤲🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canm basın sağolsun canm çok acı anca yaşayan anlar seni canm Allah'ım diğer evlatlarına uzun ömürler versin inşallah Dr sordun mu neden durmuş kalbi benimde 31 haftalık bebegimin kalbi durmusdu benimki pistilasma olmuş öyle biseyler söyledim tekrardan basın sağolsun canm benim Allah'ım sana güç kuvvet versin inşallah🤲🤲🤲
Seninde başın sağolsun canım rabbim diğer evlatlarına uzun saglikoi ömürler versin inşallah 🤲🏻Allah'ım kimseyi evladı ile sınamasın

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...