Cok Üzgünüm coook

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Cok Üzgünüm coook başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,444 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok Üzgünüm coook
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeter Sevda
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Başın sağ olsun kuzum Allahım bir daha yaşatmasın kötü şeyler inşallah

Beyza Fırat

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Çok üzüldüm canım Allah sabır versin 😔
Çok üzüldüm canım Allah sabır versin 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canm benimde tek dileğim sağ salim kucagima almak 🤲❤️
İçini ferah tut canım Rabbimden ümit kesilmez olumsuz düşünce her gebelik aynı olmaz çünkü 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende anlamıyorum walla derdi olan burda millette atıyor
Aslında hiç muhattaba almicaksin da işte neyse canım bir zaman sonra insan sinir oluyor saçma saçma eleştirilere

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İçini ferah tut canım Rabbimden ümit kesilmez olumsuz düşünce her gebelik aynı olmaz çünkü 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında hiç muhattaba almicaksin da işte neyse canım bir zaman sonra insan sinir oluyor saçma saçma eleştirilere
Aynen canm öyle yapıyorum suanlik olumsuz hiç bişey düşünmüyorum çok sağol canm ❤️

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Başın sagolsun canm ne desek seni teselli edemeyiz ama rabbim birdaha yaşatmasın allahım sana sabırlar versin cennete bir melek gönderdin şefaatçin olacak inşallah ☹️😥

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar