Cok Üzgünüm coook

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Cok Üzgünüm coook başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,433 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok Üzgünüm coook
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeter Sevda
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Canım benim Rabbim size dayanma gücü versin sabır versin o kadar üzüldüm ki 😔😔😔

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım sabır versin. Tez zamanda sağlıklı bi evlat kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim dün geceden beri hareket etmior die hastaneye gittim 36 haftaligim bebegimin kalbi durmus... 😪😪 ayin 24 sezeryan terminim vardi ve malesef bugun öle bi haber aldim.. cok uzgunum gecen sene ocakda 8 haftalik bebegiminde kalpi durmusdu...😔😪
Canım benim ya kıyamam sana rabbim sabır versin başın sağolsun çok üzüldüm Allah kimseyi evladıyla sınamasın çok zor çok üzüldüm ya 😔😔

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok üzüldüm canımsın Rabbim yardımcın olsun canım 🙏💕 kelimeler kifayetsiz kalır

Mira nehir

Kayıtlı Üye
rank
Basın sagolsun cnm cok üzüldüm:( 4 aylikken benim bebegimin kalbide durmustu genetik test yaptirdim kan pistilasmasi olusmus hamilelige bagli olarak. Sende kan pihtilasmasi olma ihtimali var bence arastirmalisin.

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Başınız sağolsun... Çok üzüldüm... Burda yapılan fitnece sorulari gördükçe dumur oluyorum artık... Tıpla alakası olmayanlar tıbbi gerekli şeylerin yapılıp yapılmadığını sorguluyor... Kendi inandığı tanrıyi dini eleştiri olarak kullanıyorlar karşındakinin neye inandığıni bilmeden... Bu tarz sayfalar destek sayfaları yargı değil... Sürekli bu tarz yorumlar okuduğum için dayanamadım artık kusura bakmayın...

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Allahım çok üzüldüm😢😢😢 kurbanım Allah'a tez zaman da koynunu doldursun saglickala 🙏🙏🙏🙏

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Hic bilmio bebegi alinca muayne edince anca diyebilirmis neden oldunu... hepinizden allah razi olsun.. inanki coknootuyum... anne karninda kac gun sora zehirleme baslar??? Bilginiz varmi.. suan evdeyjm yarin aricaklar nezaman alincani soliceklrt

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hic bilmio bebegi alinca muayne edince anca diyebilirmis neden oldunu... hepinizden allah razi olsun.. inanki coknootuyum... anne karninda kac gun sora zehirleme baslar??? Bilginiz varmi.. suan evdeyjm yarin aricaklar nezaman alincani soliceklrt
Allahım sabır versin canımsın en son nezaman kontrole gitmiştin nst girmedin mi ne yzaicagimi bilemiyorum çok kötü oldum kurbanım Allah'a sabrını versim sağlıklı bebekler nasip etsin sana canim bizleri de evlatlarini sağlıkla büyütmeyi nasip etsin hepimize inşallah 🙏🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ya kıyamam sana. Rabbim sabır versin 😔😔 hemen oluyor olsa riske atıp eve göndermezlerdi herhalde kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...