Çok üzgünüm dayanamıyorum 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Çok üzgünüm dayanamıyorum 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,155 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm dayanamıyorum 😭
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice❤️Ayşe Selen

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Makineden çıkmış canım bugün eşimle gittik gördük çok iyi şükürler olsun sadece kilo kaybetmiş 1700 gram şuan 1 2 haftaya çıkar dediler 🙈😊😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O iyiydi ya bugün bende iyiyim daha
Çok sevindim canım benim ya bir an önce çıkar inşallahta kavuşursunuz hemen 🙏🥰 kilo kaybı benim oğlanda da oldu canım 2 3 gün çıkarmadılar bizi ama ödem atıyor normal derler hep aslında. Neyle besliyorlar sen süt mü gönderiyorsun mama mı veriyorlar?

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Çok sevindim canım benim ya bir an önce çıkar inşallahta kavuşursunuz hemen 🙏🥰 kilo kaybı benim oğlanda da oldu canım 2 3 gün çıkarmadılar bizi ama ödem atıyor normal derler hep aslında. Neyle besliyorlar sen süt mü gönderiyorsun mama mı veriyorlar?
İnşallah vallahi 4 gözle bekliyoruz Mama vermiyorlar canım emzirmiyorum ama 3 saatte bir süt götürüyorum hastaneye mamaya gerek kalmadı çok sukur 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar