Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,658 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrb değerli anneler lütfen yardım edin. Geçen hafta doktor kontrolünden geldim belim çok ağrıyordu doktor normal olmadığını söyledi ve eğer şikayetlerin devam ederse tekrar gel dedi ağrılarım hâlâ dinmedi ve gün geçtikçe şiddeti artıyor haftaya gidecem tekrar. Normal değil ne demek 28 haftalık oldum yolu hemen hemen sonuna geldim şunun şurasında iki ayım var . Kötü birşey olmicak değilmi aşırı üzgünüm bebeğime birşey olursa Allah korusun asla dayanamam buna . Bu ilk gebeliğim bebeğimle bütün olduk artık ona birşey olsun istemiyorum lütfen dua edin Allah'ım sen yardım et😭😭

İpekkk

Kayıtlı Üye
rank
Mrb değerli anneler lütfen yardım edin. Geçen hafta doktor kontrolünden geldim belim çok ağrıyordu doktor normal olmadığını söyledi ve eğer şikayetlerin devam ederse tekrar gel dedi ağrılarım hâlâ dinmedi ve gün geçtikçe şiddeti artıyor haftaya gidecem tekrar. Normal değil ne demek 28 haftalık oldum yolu hemen hemen sonuna geldim şunun şurasında iki ayım var . Kötü birşey olmicak değilmi aşırı üzgünüm bebeğime birşey olursa Allah korusun asla dayanamam buna . Bu ilk gebeliğim bebeğimle bütün olduk artık ona birşey olsun istemiyorum lütfen dua edin Allah'ım sen yardım et😭😭
Rabbim korusun bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin🤲

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canim inşaallah kötü bisey yoktur Rabbim sana bagislasin amin

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim korusun evladınızı size bağışlasın inşallah bende 19 haftalık hamileyim Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Rabbim korusun bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin🤲
Amin Amin inşallah canım Allah razı olsun 🙏😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülme canim inşaallah kötü bisey yoktur Rabbim sana bagislasin amin
Amin inşallah canım. Ama üzülmemek elde değil 🙏 😔😔

Rabbim korusun evladınızı size bağışlasın inşallah bende 19 haftalık hamileyim Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Amin inşallah canım. Rabbim hiç bir anneye evlat acısı göstermesin rabbim bizlere bağışlasın inşallah 😔🙏

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğim boyunca hep belim ağrıdı çünkü fıtigim var bunu doktoruma hiç söylemedim. Son zamanlarda ise ağrısız anım yok. Vücudun gebelikte dengesi bozuluyor ve bele baskı oluyor. Bence normal içinizi ferah tutun ve doktorunuza neden normal olmadığıni sorun. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın acısını göstermesin

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank
Benimde belim cok siddetli agrıyodu umursamadım ve 29 +3 de suyum geldi ve maalesef dogum yaptım bebegim suan kuvozde nezaman cıkar cıkar mı belli degil umarım sizin bebeginiz tam zamanında doğar insallah bu cuma dogum yaptım bende

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gebeliğim boyunca hep belim ağrıdı çünkü fıtigim var bunu doktoruma hiç söylemedim. Son zamanlarda ise ağrısız anım yok. Vücudun gebelikte dengesi bozuluyor ve bele baskı oluyor. Bence normal içinizi ferah tutun ve doktorunuza neden normal olmadığıni sorun. Allah bebeklerimizi bize bağışlasın acısını göstermesin
Enfeksiyon dan olabilir dedi başta ama enfeksiyon değerim bu ay iyi çıktı yoktu yani. Ama neden böyle dedi anlamadım Allah büyük inşallah rabbim razı olsun canım 😔🙏

Benimde belim cok siddetli agrıyodu umursamadım ve 29 +3 de suyum geldi ve maalesef dogum yaptım bebegim suan kuvozde nezaman cıkar cıkar mı belli degil umarım sizin bebeginiz tam zamanında doğar insallah bu cuma dogum yaptım bende
Allah sağlıklı bir şekilde kucağına alıp eve gitmeyi nasip etsin inşallah canım. İnşallah birşey yoktur bu hafta içinde doktora gidecem bende Allah yardımcımız olsun 😔🙏

F2244

Kayıtlı Üye
rank
Amin Amin inşallah canım Allah razı olsun 🙏😔

Amin inşallah canım. Ama üzülmemek elde değil 🙏 😔😔

Amin inşallah canım. Rabbim hiç bir anneye evlat acısı göstermesin rabbim bizlere bağışlasın inşallah 😔🙏
Amin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar