Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,699 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm ve çok korkuyorum😭😔
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Mrb değerli anneler lütfen yardım edin. Geçen hafta doktor kontrolünden geldim belim çok ağrıyordu doktor normal olmadığını söyledi ve eğer şikayetlerin devam ederse tekrar gel dedi ağrılarım hâlâ dinmedi ve gün geçtikçe şiddeti artıyor haftaya gidecem tekrar. Normal değil ne demek 28 haftalık oldum yolu hemen hemen sonuna geldim şunun şurasında iki ayım var . Kötü birşey olmicak değilmi aşırı üzgünüm bebeğime birşey olursa Allah korusun asla dayanamam buna . Bu ilk gebeliğim bebeğimle bütün olduk artık ona birşey olsun istemiyorum lütfen dua edin Allah'ım sen yardım et😭😭
Canmm korkma Allah yardimcn olsun rabbmm kulini sahipsiz birkmaZ ins bebegne sna bsi olmyck Allahn iznyle ..bir doktorda durma bi doktora dha goster bel agrini agrinn olursa doktorlar artk tok yemiss.. dinlen uzan sureklo temizligi bsi dusnme sendn ve bebegndn hcbrsey onemli degil bnu unutma ..

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Mrb değerli anneler lütfen yardım edin. Geçen hafta doktor kontrolünden geldim belim çok ağrıyordu doktor normal olmadığını söyledi ve eğer şikayetlerin devam ederse tekrar gel dedi ağrılarım hâlâ dinmedi ve gün geçtikçe şiddeti artıyor haftaya gidecem tekrar. Normal değil ne demek 28 haftalık oldum yolu hemen hemen sonuna geldim şunun şurasında iki ayım var . Kötü birşey olmicak değilmi aşırı üzgünüm bebeğime birşey olursa Allah korusun asla dayanamam buna . Bu ilk gebeliğim bebeğimle bütün olduk artık ona birşey olsun istemiyorum lütfen dua edin Allah'ım sen yardım et😭😭
Allahin izniyle birşey olmayacak sen stres yapma ağır iş filan da yapma sadece dinlen indallah sag salim alirsin kucağına yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin rabbim yarim birakmaz insallah😍😍🤗🤗😚

Şenay lina

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol dinlen Rabbim 'in izniyle inşallah bise olmaz ❤

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah sağlıkla ve zamanında kucağına almayı nasip etsin ama kendinide üzme çünkü bebeğine zarar .benim 27 haftalıkken kasık ağrılarım vardı ve doktorum magnorm verdi 36yı gördüm şükür darısı senin başına.
Amin inşallah canım çok sağol. Ağrılar rahatsız ediyor ama üzülmüyorum artık çok şükür erken doğum gibi bir riskim yokmuş 🙏🌼

melolem

Kayıtlı Üye
rank
benim de bi ara cok agrıyodu bişi olmadı gecti aldım bebeğimi kucagma

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canmm korkma Allah yardimcn olsun rabbmm kulini sahipsiz birkmaZ ins bebegne sna bsi olmyck Allahn iznyle ..bir doktorda durma bi doktora dha goster bel agrini agrinn olursa doktorlar artk tok yemiss.. dinlen uzan sureklo temizligi bsi dusnme sendn ve bebegndn hcbrsey onemli degil bnu unutma ..
Amin ecmain. Çok sağolun Allah razı olsun inşallah. İki doktora daha gittim normal diyorlar ne bir test ne bir tahlil bunlara bakmadan böyle söylüyorlar. Biliyorum bebeğim iyi nst falanda çekildi sancım yok rahim ağzı kapalı herşey normal dedi doktor. Ama belim ağrıyınca nefes alamam , yanması kaşınması eminim ki bir nedeni var ama Allah büyük inşallah hayırlısı olsun 🙏🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahin izniyle birşey olmayacak sen stres yapma ağır iş filan da yapma sadece dinlen indallah sag salim alirsin kucağına yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin rabbim yarim birakmaz insallah😍😍🤗🤗😚
Amin inşallah canım çok sağol. Bende dinleniyorum Allah'a kalmış artık rabbim büyük o yardım eder inşallah 🙏♥️

Bol bol dinlen Rabbim 'in izniyle inşallah bise olmaz ❤
Amin inşallah canım 🙏😍

benim de bi ara cok agrıyodu bişi olmadı gecti aldım bebeğimi kucagma
Çok şükür Allah hayırlı ömürler nasip etsin inşallah bebeğinize ve size 🙏♥️

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Erken dogum olabilir belki cnm agrin olsa ayakların havaya kaldir dinlen agir is yapma yorulma ins bir sıkıntı olmaz sag salim kucagina al

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Erken dogum olabilir belki cnm agrin olsa ayakların havaya kaldir dinlen agir is yapma yorulma ins bir sıkıntı olmaz sag salim kucagina al
Allah razı olsun inşallah canım 🙏😍 Erken doğum riski yok dedi doktor çok şükür ama ağrılarım var ve böyle devam ederse ilerdeki haftalarda sıkıntı yaratmasından çok korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar