Çok üzgünüm 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysem tarafından oluşturulan Çok üzgünüm 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,631 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzgünüm 😢
Konbuyu başlatan Aysem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DygBlog

kubuss35

Kayıtlı Üye
rank
Üç dört gündür hep hastaneye gidiyorum sancım çıkıyor sonra geçiyor eve geri dönüyorum bugün açlık tokluk şekerine baktırdım kendi doktorum gitmiş hastaneden başka bı riskli gebelik uzmanı baktı bana bu zamana kadar seni hic uyaran olmadı mı hayati riskin var bu hastanede doğum yapma ege üniversitesine git geçenlerde bı hastayi sırf kan plazma veremediler diye kaybettik seni vicdanen rahatlamak için Allah rızası için uyarıyorum ama illa burda olacak doğumum dersen yatisini yaparım doğumun yapılır dediler hâlâ şoktayım bu arada kanım geç pihtilasiyor faktör 5 hastasıyım😢😢 dualarınıza beni de katın😭
Nasıl söylemezler ya. İnşaallah sağsalim doğumunu yapar bebeğini kucağına alırsın canım. Hangi hastanede oldu bu acaba bende izmirdeyim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Üç dört gündür hep hastaneye gidiyorum sancım çıkıyor sonra geçiyor eve geri dönüyorum bugün açlık tokluk şekerine baktırdım kendi doktorum gitmiş hastaneden başka bı riskli gebelik uzmanı baktı bana bu zamana kadar seni hic uyaran olmadı mı hayati riskin var bu hastanede doğum yapma ege üniversitesine git geçenlerde bı hastayi sırf kan plazma veremediler diye kaybettik seni vicdanen rahatlamak için Allah rızası için uyarıyorum ama illa burda olacak doğumum dersen yatisini yaparım doğumun yapılır dediler hâlâ şoktayım bu arada kanım geç pihtilasiyor faktör 5 hastasıyım😢😢 dualarınıza beni de katın😭
Allah yardimcin olsun kuzum

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun kuzum Allah'ım şafi ismi ile şifanı versin 🤲🏻 sağ salim minik meleğinle kavuş inşallah 🤲🏻 moralini sakın bozma her şey çok güzel olacak bunu hep içinden tekrar et 😘❤️ dualarım sizinle
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun inşallah güzel haberler paylaşırım burda🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl söylemezler ya. İnşaallah sağsalim doğumunu yapar bebeğini kucağına alırsın canım. Hangi hastanede oldu bu acaba bende izmirdeyim
Kâtip Çelebi üniversitesi Atatürk eğitim araştırma hastanesi kimse hicbisey demedi bugünkü doktorda vicdanen rahatım seni uyarıyorum dedi

Kâtip Çelebi üniversitesi Atatürk eğitim araştırma hastanesi kimse hicbisey demedi bugünkü doktorda vicdanen rahatım seni uyarıyorum dedi
Amin canm

Amin canm benm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah yardımcın olsun canım benim

Vecihe

Kayıtlı Üye
rank
Allah im ikinizde sagsaglim kurtarsın inşallah bende Katıp Çelebi hastanesinin Bi alt sokağında oturuyorum ama Buca kadın doğuma gidiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.