Çok üzülüyorum 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,559 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum 😔
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mlkmlk

Guest
rank
Geçen görümcem diyor bebek fogsa onu sevecez seni sevmiyecez 6yaşında dibinden ayrılmıyor alıyor anne sen hastaneye gidecen bende gelecem wc bile benle geliyor diyor gitme nasıl edecem bilmiyorum
Bu çok yanlış.. Lütfen gorumceni uyar ve oğluna sen güzel bir dille anlatmalisin . Oğlum kardeşin olduğunda seni de onu da çok seveceğiz .. Senin sevgin hiç bitmez .onlar sana şaka yapiyorlar falan demelisin . Benim oğluma da aynısını söyleyenler oldu. Derhal anında düzeltmelerin istedim . Kimsenin çocuğun psikolojisini bozmaya hakkı yok .o kardeşini sevmeli neden düşman olsun ki daha doğmadan . Onun yüzünden beni sevmeyecekler diye duygu yoksunlugu olusturmamalilar.. Resmen onun için travma sebebi .. benim ailem İstanbulda . Her zaman oğlumu dört gözle beklerler . Şimdi Allah izin verirse kızım olacak ve ben aileme şimdiden diyorum . İstanbul'a geldiğimizde önce oğlum gelmiş diye sevineceksiniz. Onu öpüp koklayacaksiniz. Sonra kızıma oğlumla beraber bakacaksınız diye ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar ya 2 ay sonra 4 yaşına qirecek bi oqlum war. Kardeşini çok sewiyor öyle söylüyor qösteriyorda ama ben kızımı eemziriyorum süt içmek istediqni söylüyor 😔 weriyorum. Anne benimle uyu diyor 😔 qece rüya qöruyor niye aqliyosun diyorum seni çok sewiyorum oyuzden aqliyorum diyor 😔 ne yaşıyor anlamıyorum kıskançlık mı oluyor bu yoksa fazlamı ilqi istiyor 😔 nasıl bi yol izlemeliyim. Babasi sewqisini fazlasyla qosteriyor ben oldu bitti cizqili sewerim yani kızım doqduda ilqim azaldı durumuda yok napmam qerek 😣
İnan bende bu durumu yaşamaktan korkuyorum . Canim ilgileniyorsundur eminim hassas bir konu ki seni çok üzmüş ..çocuk ilginin paylaşılmasına belki içten içe üzülüyor olabilir . Bu tarz durumlarda oğluna kızına gösterdiğin ilgiyi onun da göstermesini saglayabilirsin. Kardeşinin bezini getirmesini isteyebilirsin . Beşiğini yavaş yavaş sallatabilirsin ve canım oğlum kardeşin çok sansli senin gibi abisi olduğu için .. Seni çok seviyorum falan demelisin. .

Son düzenleme:

Yasemin 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Canım benimde 5 yaşında oğlum var benden hiç ayrılmıyor sürekli peşimde düşünüyorum bebek doğduğunda nasıl Bir yol izlemeliyim üzülmesini istemem

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Çocuk o günden beri bana bagımli bacım gece yatmıyor bile anne gitme diye bende kızdım bacıya birşey de aramasın dedim
Doguma gidince daha kotu olur canim kardeşine kın tutar annem onun yuzunden gitti diye konus sürekli oglunla dogunca yapacaklarınızı anlat kardesı gelince herseyı aynı olacağından falan bahset erkek cocuklara kızlara gore daha kıskan oluyorlar

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Doguma gidince daha kotu olur canim kardeşine kın tutar annem onun yuzunden gitti diye konus sürekli oglunla dogunca yapacaklarınızı anlat kardesı gelince herseyı aynı olacağından falan bahset erkek cocuklara kızlara gore daha kıskan oluyorlar
Dün diyor anne bebek nereden gelecek niye karnında hastaneye gidecen mi bende gelim diyor bacım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar