Çok üzülüyorum 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Çok üzülüyorum 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,573 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok üzülüyorum 😔
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım ınsallah kolay olur sezeryanında Allah kolaylık versin tasıması cok zor olur ama saglık olsun
Saglıklı olsun da cnm dün ütületimi çantamı hepsini hazırladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma canım ınsallah kolay olur sezeryanında Allah kolaylık versin tasıması cok zor olur ama saglık olsun
Kaç gündür sabahları 2 kolum uyuşuyor çok

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Saglıklı olsun da cnm dün ütületimi çantamı hepsini hazırladım

Iyı olmus canım hazırlıklı ol artık normal uyusmalar falan bebek sinirlere baskı yapınca olurmus onlar

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Benim yerime de ısır kız 😂😂
Tmm 😂😂😂😂

Bu çok yanlış.. Lütfen gorumceni uyar ve oğluna sen güzel bir dille anlatmalisin . Oğlum kardeşin olduğunda seni de onu da çok seveceğiz .. Senin sevgin hiç bitmez .onlar sana şaka yapiyorlar falan demelisin . Benim oğluma da aynısını söyleyenler oldu. Derhal anında düzeltmelerin istedim . Kimsenin çocuğun psikolojisini bozmaya hakkı yok .o kardeşini sevmeli neden düşman olsun ki daha doğmadan . Onun yüzünden beni sevmeyecekler diye duygu yoksunlugu olusturmamalilar.. Resmen onun için travma sebebi .. benim ailem İstanbulda . Her zaman oğlumu dört gözle beklerler . Şimdi Allah izin verirse kızım olacak ve ben aileme şimdiden diyorum . İstanbul'a geldiğimizde önce oğlum gelmiş diye sevineceksiniz. Onu öpüp koklayacaksiniz. Sonra kızıma oğlumla beraber bakacaksınız diye ..

İnan bende bu durumu yaşamaktan korkuyorum . Canim ilgileniyorsundur eminim hassas bir konu ki seni çok üzmüş ..çocuk ilginin paylaşılmasına belki içten içe üzülüyor olabilir . Bu tarz durumlarda oğluna kızına gösterdiğin ilgiyi onun da göstermesini saglayabilirsin. Kardeşinin bezini getirmesini isteyebilirsin . Beşiğini yavaş yavaş sallatabilirsin ve canım oğlum kardeşin çok sansli senin gibi abisi olduğu için .. Seni çok seviyorum falan demelisin. .
Oyyy bacım oyyy

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar