Çok yoruldum artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Çok yoruldum artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,089 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok yoruldum artık
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Esila

Kayıtlı Üye
rank
Üç hafta önce kurtaj oldm ikinci kez ve şuan korunmuyorum doktor gerek yok dedi ama hiç ümidim yok artık altı senedir her ay hüsran eşim varikosel iyilesmiyor galiba bnm çocuğum olmiyacak😟😟🥺🥺😟😟

Peki kuzum varikosel ameliyati oldumu esin o ameliyatin faydasi var benim esimde ameliyat oldu varikoselden doktor dedi bi hastasi hakkinda konustuydu hastanede varikosel yaptigim hastamin 2 ay sonra mujdeli bebek aberini aldik dedi umudunu kaybetme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Istiyosan varikosel ameliyati icin ozel bi hastne var 6 milyar ameliyat ama doktor on numara bes yıldiz elleri ugurlu sihirli yonlndirim sizi istiosan

Istiyosan varikosel ameliyati icin ozel bi hastne var 6 milyar ameliyat ama doktor on numara bes yıldiz elleri ugurlu sihirli yonlndirim sizi istiosan

Asra hanım inanki üzüldum cok insan bi hevesle bi umudla yasar ben 2019da evlendim 3cu ayinda gebe kaldiydim ama dis gbelikti 6 ay ara verdik cocuk konsunda2020nisan ayinda denedik cocuk yapmaya eltim var benden 1 sene sonra evlendi hemen hamile galdi garı çalımından gecilmiodu inanki havalı korna kıskanc ama belli etmiyenlerden neyse bizd
Üç hafta önce kurtaj oldm ikinci kez ve şuan korunmuyorum doktor gerek yok dedi ama hiç ümidim yok artık altı senedir her ay hüsran eşim varikosel iyilesmiyor galiba bnm çocuğum olmiyacak😟😟🥺🥺😟😟
EVET oldu iki sene önce ama snrm ise yaramadı ağrıları geçmedi doktor üç kişiden ikisinde bu ağrılar kalıcı demiş
Asra hanim insan bi hayalle bi hevesle bi umudla yasio bu doktorla bi konussaniz erdem özbekle istigramdan yazin adam profesor biz gittik gunu birlik yapti 7de basladi ameliyati aksam 5 gibi taburcu etti cok isyerim bu dokorla bi konussaniz halinizi arzunuzu anlatsaniz pahali ama ameliyat ama deger ya yavru icin rahim filmi cektr hsg bende yaptirdim tuplerdeki yapisikligi tikaniligi acio bak olcak yavrunuz sadece biraz gayret eskiden gebe kalmak kolaymis simdi zorlasti hormonla iyi degil bi konusun erdem ozbek izmir can hastanesi baglanin oraya dokorla iletisime gec esin istemiosa habersiz konus icin ferahlar olcak bak yavrunuz insaallah

Son düzenleme:

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Öyle düşünme Allah'tan ümit kesilmez .
Arkadaşlar ben dahil herkez bu bacimiz iicn Dua edebilir mi evladı olması için. Allah'ım kimsenin kucağını boş birakmasin inşallah en kısa zamanda evlat nasip eder Rabbim

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim en hayırlı zamanda sağlıkla, sihhatle evlat nasip etsin tüm bekleyenlere 🙏 asla kötü düşünmeyin asla imkansız bebek olamaz denen kişiler bile bebek şahibi oluyor vardır sizlerinde etrafınizda örnekler. Dilerim hakkınızda en hayırlısi olur. Esinizde biran önce sağlığına kavuşur inşallah 🙏

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ümidini kesme bol bol dua et rabbim tez zamanda kucağınızı doldursun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar