Çokmu kilo aldim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Çokmu kilo aldim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,960 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çokmu kilo aldim?
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efsane1999

...

Moderator
Mod
rank
Selam kizlar ben hamilelikden önce 43 kq idim şimdi 24 hafdaliq hamileyim 52 kq oldum 20 yasindayim ya fazlami ceki aldim sanki eşimde bu halimi beyenmez oldu🙁 surekli laf sokuyo dun akrabama gitmiş surdada ulduz cok ceki aldi demiş doguwdan sonra normal cekime qayita bilirmiyim acaba?
Canım kiloyu hiç sıkıntı etme.Doğumdan sonra eski kilona dönersin.Bende hep hamileliklerimde alırım.Sonra eski kiloma düşerim.
Ben o kilolara emanet kilo diyorum😄😄

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
😄😄kizim ben 19 kq aldimee helede davam edir mawallah ne tes 24 oldun sen hami mene catdi men hele yavaw yavaw gedirem 😂😂 doguwdan sonra duzelecey hamisi narahat olma bide yoldawin niye ele deyir ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz ben 19 kilo aldim 😂😂ne 15 yaa
😅he bura acanda 2 hefdelik idim uje 24 hefde oldum🙏🤗

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar ben hamilelikden önce 43 kq idim şimdi 24 hafdaliq hamileyim 52 kq oldum 20 yasindayim ya fazlami ceki aldim sanki eşimde bu halimi beyenmez oldu🙁 surekli laf sokuyo dun akrabama gitmiş surdada ulduz cok ceki aldi demiş doguwdan sonra normal cekime qayita bilirmiyim acaba?
Canim sen bunu niye kafana takiyorsun ya. Gebelik başlı başına zaten güzel ama endişeli bir dönem. Ben kilolu gebe kaldım. 3 ay birsey yiyemedim ama gram kilo veremedim. Zaten surekli beslenme uzmanına gidiyordum yeriklerim hep aynı olmasına ragmen hep kilo aldim. 18 kg aldim suan 35 haftaligiz. Cok Taktım kafama ağladım neden kilo aliyorum tatlı tuzlu hamur yemediğim halde diye. Ama görsen beni balon gibi oldum ödemeden. Sonra üzülmeyi biraktim. Bunlar çok basit seyler ya daha büyük sağlık sorunları çıksa. Eşim bise demiyor. Dogumdan sonra verirsin diyor çünkü tansiyon çıktı bende sekerdende korkuyor. Ama laf etmeyede hakki yok. Can taşıyorum ben. Öyle dışardan göründüğü gibi kolay değil. Bak son ayimdayim. Yiyorum hemen açıklıyorum. Bebek büyüyor napayim. Sen önce kendini ve bebeğini düşün. Sahlikla kucahina alda gerisi boş

M

Melek800

Guest
Bana da kaynanam sürekli laf sokuyo çocuğu doğurdum hala laf sokuo 20 kilo aldım bende çocuk cücük gibi çıktı ona laf ettiler kendini sıkma boşver geri verirsin

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Begenmezse begenmesin ortak bı çocuk geliyor sonuçta bende 47 yle hamile kaldım 25 teyim şuan 58 i geçiyorum napalim bebiş büyüyor biz acikiyoruz bazen benim eşim de şaka yapıyor şişko falan diye ama ciddi demiyor ciddi dese derim ki senin çocuğun yüzünden aldım çıta gibi kızdım derim bazen diyorum bile sen takma zaten zayıf hamile kalmışsın ya geri gider ben öyle düşünüyorum. Hiç sıkma canını canım

Ayfer ayfer

Kayıtlı Üye
rank
😄😄kizim ben 19 kq aldimee helede davam edir mawallah ne tes 24 oldun sen hami mene catdi men hele yavaw yavaw gedirem 😂😂 doguwdan sonra duzelecey hamisi narahat olma bide yoldawin niye ele deyir ki

Kiz ben 19 kilo aldim 😂😂ne 15 yaa
Bendaha 26 haftadayım 13 kilo aldım salla gitsin bebişler sağlıklı olsunda kilo verilir

Ya eşinin sana destek olması gerek benim eşimde bana diyor bende ona diyorım oda kilolu ben diyorım sen kendine bak ben doğumdan sonra veririm sen kendş derdine bak ozaman bişey diyemiyor eşininde gidip akrabana böyle demesi bence sana karşı saygısızlık olmuş

Bebeğimedair

Kayıtlı Üye
rank
Çok degil , siz de ben de az kilo ile hamile kalmışız 😔ben 34 haftalık hamileyim 12 kg aldım. 48 kg ile gebe kalmıştım.

Gebelik süresince toplam 10/12 kiloya izin vermişti doktorum ben yememe içmeme dikkat ettiğim (hamur işi v s tüketmedim) halde 7. Ayda 10 kilo almıştım 70 kilo olmuştum şuanda ne durumdayım hiçbir fikrim yok. Banada eşim şakayla karışık tosun gibi oldun heee diyor. Bende ona sen kendine bak ben birkaç ay sonra eski halime dönerim de sen evlendigimizden beri böylesin diyorum. Hamilelik bu kilo alınacak sonuçta zaten doğumdan sonra emzirirken kilolar gidiyor önümüz yaz bebişi de alıp temiz havada yürüyüş yaparsın eski formuna kavuşursun.
Sen zaten hamilelikten önce fazla zayıfmışsın 52 kilo fazla bir kilo değil takma kafana bebiş sağlıklı olsun. Kilo alınır verilir.

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Salam quzum. Sen yoldaşına niye demirsenki senin uşagını daşıyıram yaxşı ye iç uşagımız saglıqlı olsun senin köklüyün vacip deyil deye sene desdek olmaqdansa hele senin köklüyünü gedib bir başqasına deyir ? Heç düzgün düşünce deyil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar