Çokmu kilo aldim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Çokmu kilo aldim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,971 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çokmu kilo aldim?
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Efsane1999

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Salam quzum. Sen yoldaşına niye demirsenki senin uşagını daşıyıram yaxşı ye iç uşagımız saglıqlı olsun senin köklüyün vacip deyil deye sene desdek olmaqdansa hele senin köklüyünü gedib bir başqasına deyir ? Heç düzgün düşünce deyil
Vallah mende üzuldum cox eveler bele deyildi indi deqede soz atur mene bir birmizi sevib evlenmisik indi onun bele olmagi meni incitir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebelik süresince toplam 10/12 kiloya izin vermişti doktorum ben yememe içmeme dikkat ettiğim (hamur işi v s tüketmedim) halde 7. Ayda 10 kilo almıştım 70 kilo olmuştum şuanda ne durumdayım hiçbir fikrim yok. Banada eşim şakayla karışık tosun gibi oldun heee diyor. Bende ona sen kendine bak ben birkaç ay sonra eski halime dönerim de sen evlendigimizden beri böylesin diyorum. Hamilelik bu kilo alınacak sonuçta zaten doğumdan sonra emzirirken kilolar gidiyor önümüz yaz bebişi de alıp temiz havada yürüyüş yaparsın eski formuna kavuşursun.
Sen zaten hamilelikten önce fazla zayıfmışsın 52 kilo fazla bir kilo değil takma kafana bebiş sağlıklı olsun. Kilo alınır verilir.
Canim.eveler yemek yimeye hic iwdahim olmurdu şimdi surekli yiyorum🙁

Gebelik süresince toplam 10/12 kiloya izin vermişti doktorum ben yememe içmeme dikkat ettiğim (hamur işi v s tüketmedim) halde 7. Ayda 10 kilo almıştım 70 kilo olmuştum şuanda ne durumdayım hiçbir fikrim yok. Banada eşim şakayla karışık tosun gibi oldun heee diyor. Bende ona sen kendine bak ben birkaç ay sonra eski halime dönerim de sen evlendigimizden beri böylesin diyorum. Hamilelik bu kilo alınacak sonuçta zaten doğumdan sonra emzirirken kilolar gidiyor önümüz yaz bebişi de alıp temiz havada yürüyüş yaparsın eski formuna kavuşursun.
Sen zaten hamilelikten önce fazla zayıfmışsın 52 kilo fazla bir kilo değil takma kafana bebiş sağlıklı olsun. Kilo alınır verilir.
Bendaha 26 haftadayım 13 kilo aldım salla gitsin bebişler sağlıklı olsunda kilo verilir

Ya eşinin sana destek olması gerek benim eşimde bana diyor bende ona diyorım oda kilolu ben diyorım sen kendine bak ben doğumdan sonra veririm sen kendş derdine bak ozaman bişey diyemiyor eşininde gidip akrabana böyle demesi bence sana karşı saygısızlık olmuş
Evet canim o kadar üzuluyorumki boyle yapdiginda

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Vallah mende üzuldum cox eveler bele deyildi indi deqede soz atur mene bir birmizi sevib evlenmisik indi onun bele olmagi meni incitir

Evet canim o kadar üzuluyorumki boyle yapdiginda
Sende heç eşitmezden görmezden gel onu o sene davrandıgının 5 qatı davran sene nese deyendede denen men senin uşagını daşıyıram menim yemeyime kökelmeyime daralırsan üzüne vur peşman olacaq

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar