Coraspin ve enox6000

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervee44 tarafından oluşturulan Coraspin ve enox6000 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 886 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Coraspin ve enox6000
Konbuyu başlatan Mervee44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mirayy

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Kan civitici iğne ve coraspin kullanıp lekesi gelen var mı hic ? Pıhtılaşma için kullanıyorum 4+5 teyim. Doktorum lekelenme olabilir dedi. Aynı şey başına geline var mı ?

M

Mirayy

Guest
Kan civitici iğne ve coraspin kullanıp lekesi gelen var mı hic ? Pıhtılaşma için kullanıyorum 4+5 teyim. Doktorum lekelenme olabilir dedi. Aynı şey başına geline var mı ?
Ben de ecopirin kullanıyorum pıhtılaşma içinde kanama felan olmadı şimdilik.Doktor olabilir dediyse korkmayın normaldir.

Mirayy

Kayıtlı Üye
rank
Ben de pıhtılaşma için ecopirin kullanıyorum canım olmadı leke kanama felan, doktor lekelenme normal dediyse korkma ama kanama çok olursa ihmal etme bence
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir de ik gebelik mi doktor neye göre iğne ve Aspirin verdi acaba bende de aynı sorun var daha doktora gitmedim

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Bende coraspin ve oksapar kullanıyorum canım lekelenme için progestan vermedi mi doktorun

Mervee44

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ecopirin kullanıyorum pıhtılaşma içinde kanama felan olmadı şimdilik.Doktor olabilir dediyse korkmayın normaldir.
İlk gebelik değil 4.gebeliğim bir kızım yaşıyor diğer 2 si pıhtılaşma sebebi ile hamilelikte ilk haftalarda kaybettim. Buda 4. Yaşar inşallah

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim 8haftada olmusdu corasprin kullanıyordum kanamam olmusdu Dr bırak dedi o yapiyo bazen dedi onu bıraktım şuanda oksapar kullanyorum kan sulandırıcı cnm geçmiş olsun çok dikkat et kendine

Mirayy

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelik değil 4.gebeliğim bir kızım yaşıyor diğer 2 si pıhtılaşma sebebi ile hamilelikte ilk haftalarda kaybettim. Buda 4. Yaşar inşallah
Sağlıklı olsun inşallah.Ben ilk bebeğimi 27 haftalıkken pıhtılaşmadan kaybettim.
Şimdi tekrar hamileyim korkuyorum açıkçası.Rabbim sağlık versin hepimize

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar