Sorum var Coraspin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Coraspin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 972 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Coraspin
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bende pihtilasma var doktor corasprni 32 de kesicez igneye baslycaz dedi ve kontrol 2 haftada bir 31 de gttm en son ama.benim randevum 33 haftaliga denk gelyo 1 hafta daha kullansam coraspirini nolurki ... 32 de deglde 33de brqksam
Kuzum doktorun özel doktor mu yani arayıp sorsan yafa bunu aile hekimine ki doktoruna da sorabilirsin. Şimdi biz ne desek yalan olur. Ama belki senin gibi olan anneler vardır canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum doktorun özel doktor mu yani arayıp sorsan yafa bunu aile hekimine ki doktoruna da sorabilirsin. Şimdi biz ne desek yalan olur. Ama belki senin gibi olan anneler vardır canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Yok ozel degl biraksam olmuyo birakmasam yne olmyo bi aile hkmndeki doktoruma sorym dogrusu

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bende pihtilasma var doktor corasprni 32 de kesicez igneye baslycaz dedi ve kontrol 2 haftada bir 31 de gttm en son ama.benim randevum 33 haftaliga denk gelyo 1 hafta daha kullansam coraspirini nolurki ... 32 de deglde 33de brqksam
Bende ayni şekilde hem aspirin kullanıyorum hem iğne, ama inan ki suan kacinci haftada bırakacaktık aspirini unuttum ,benim iğne doguma kadar,bende sormam lazım doktora,32+5 olduk bizde bakalim, sende hayırlısı ile al kucağına 💞🥰🤲

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni şekilde hem aspirin kullanıyorum hem iğne, ama inan ki suan kacinci haftada bırakacaktık aspirini unuttum ,benim iğne doguma kadar,bende sormam lazım doktora,32+5 olduk bizde bakalim, sende hayırlısı ile al kucağına 💞🥰🤲
Bnden once kontrole gidrrsen bnada taz olurmu ne dyck bklm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaz olurmu😁

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaz olurmu😁
Ben hic ilacını kulanmadım canım başdan beri iyne kullanıyorum onun için ne zaman bırakılır bilmiyorum bende ey iyisi doktoruna sormak canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar