ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 945 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Güzellerim nasılsınız 🤗🌼😍
bugün yine yardımınıza ihtiyacım var, bebeğim için çorba tarifi istiyorum neredeyse her gün çorba pişiriyorum ve o yüzden artık daha değişik ve doyurucu tarifler denemek istiyorum sizlerin de bana önereceğiniz böyle lezzetli ve güzel tarifler varmı varsa yazar mısınız ☺️♥️ şimdiden çok teşekkür ederim 😘❤️

Gizem sonmez

Kayıtlı Üye
rank
bugün yine yardımınıza ihtiyacım var, bebeğim için çorba tarifi istiyorum neredeyse her gün çorba pişiriyorum ve o yüzden artık daha değişik ve doyurucu tarifler denemek istiyorum sizlerin de bana önereceğiniz böyle lezzetli ve güzel tarifler varmı varsa yazar mısınız ☺️♥️ şimdiden çok teşekkür ederim 😘❤️
İnstegramda ek gıda sayfaları var oralarda çok tarif oluyor

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Ben vereyim ayran aşı van çorbası 😂
Aşurelik buğday varya onu haşlıyorsun canım sonra pazarda satılan yeşil taze nane ve yoğurtlu ayran içine yumurta ve un koyup ayranı yapıyorsun bunları hepsini bir tencereye koyuyorsun kaynayana kadar karıştırıyorsun kaynayınca altını kıs kapağını açık bırak taşmasın sonra kıvamını alıyor ve kapatıyorsun istersen içine kabakta koyabilirsin daha yararlı olabilir mükemmel bir çorba oluyor oğlum çok seviyor afiyet olsun şimdiden😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aşurelik buğday varya onu haşlıyorsun canım sonra pazarda satılan yeşil taze nane ve yoğurtlu ayran içine yumurta ve un koyup ayranı yapıyorsun bunları hepsini bir tencereye koyuyorsun kaynayana kadar karıştırıyorsun kaynayınca altını kıs kapağını açık bırak taşmasın sonra kıvamını alıyor ve kapatıyorsun istersen içine kabakta koyabilirsin daha yararlı olabilir mükemmel bir çorba oluyor oğlum çok seviyor afiyet olsun şimdiden😌
Kız sen zaten vanlıydın kusura bakma😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İnstegramda ek gıda sayfaları var oralarda çok tarif oluyor
Instagram kullanmıyorum canım ☺️

Kız sen zaten vanlıydın kusura bakma😂😂
Çok teşekkür ederim bitanem, onu zaten yapıyorum biz ailecek çok seviyoruz her hafta evde mutlaka pişer ve bunun için buzlukta haşlanmış yarma yazdan sakladığım kabak lar ve kurtulmuş köy nanesi var evde sürekli yapıyorum , bebeğimde bayılarak içiyor, 🤗😘
Estağfurullah canım sorun yok , biliyor musun tarifini bildiğim halde okudum belki farklı yapıyorsun dur diye okurken çok sevindim canım ne kusuru 😘♥️

😂😂 Çok açıklayıcı oldu mervem gerçekten 😂 çok teşekkür ederim 😘

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bende buralardan okiyub ogrenelim sayende

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Instagram kullanmıyorum canım ☺️

Çok teşekkür ederim bitanem, onu zaten yapıyorum biz ailecek çok seviyoruz her hafta evde mutlaka pişer ve bunun için buzlukta haşlanmış yarma yazdan sakladığım kabak lar ve kurtulmuş köy nanesi var evde sürekli yapıyorum , bebeğimde bayılarak içiyor, 🤗😘
Estağfurullah canım sorun yok , biliyor musun tarifini bildiğim halde okudum belki farklı yapıyorsun dur diye okurken çok sevindim canım ne kusuru 😘♥️

😂😂 Çok açıklayıcı oldu mervem gerçekten 😂 çok teşekkür ederim 😘
Afiyet olsun bebeğim yapmayanlar denesin o zmn mikkemmel🤌😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar