ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 943 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ÇORBA TARİFİ 🍅🍵🥣
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem valla bende tam sana msj yazıyordum dedim bu nereye kayboldu böyle yoksa giriyorda benim postalarıma mı yazmıyor acaba dedim 🤦😁
Aaa mariyam benim bu aralaar fazla girmiyorum. Kayra bey sağolsun bir de babası 🤦🏻‍♀️. Valla ikisinbirlikte hayatımın içine ediyorlar 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ben yazayım canım bir iki tarif oğluşum çok sevdiği 🥰
1 adet patates 🥔 1 adet havuç 🥕 1 adet kırmızı biber ve zeytinyağı az yağda çevir suyunu koy robottan geçir az tel şehriye koyu kıvamlı olsun dökülmeden güzel yiyorlar
Tel şehriye koymak istemez isen 1 kaşık tarhana ile kıvam ver mükemmel tadı var ben az tuz ekliyorum ☺️

Diğer tarif
1 havuç 1 patates ve çorbalık kabak yine yağda çevirip suyunu koyup az pirinç 🍚 robottan geçiriyorum ve pişince yine az tuz buda mükemmel oluyor

Diğeri ise tarhana çorbası tavuk çorbası yayla çorbası veriyorum ve özel kahvaltı hazırlıyorum bide☺️
Çok teşekkür ederim bitanem mutlaka denerim oğluşum yeni tariflere çok meraklı , yeni bir şey tattığında çok mutlu oluyor 😁😂 özel kahvaltı da ne veriyorsun ben her sabah haşlanmış yumurta labne pekmez beyaz peynir ve bebe bisküvisi veriyorum bunun dışında pankek , krep omlet falan veriyorum sen de eğer tariflerini paylaşmak istersen denemek isterim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Güzellerim nasılsınız 🤗🌼😍
bugün yine yardımınıza ihtiyacım var, bebeğim için çorba tarifi istiyorum neredeyse her gün çorba pişiriyorum ve o yüzden artık daha değişik ve doyurucu tarifler denemek istiyorum sizlerin de bana önereceğiniz böyle lezzetli ve güzel tarifler varmı varsa yazar mısınız ☺️♥️ şimdiden çok teşekkür ederim 😘❤️
Nefis yemek tarifleri uygulamasında ay ay tarifler var canım ben ordan bakıp yapıyordum

Mirac'ın Annesi🤱💞

Kayıtlı Üye
rank
Ben yazayım canım bir iki tarif oğluşum çok sevdiği 🥰
1 adet patates 🥔 1 adet havuç 🥕 1 adet kırmızı biber ve zeytinyağı az yağda çevir suyunu koy robottan geçir az tel şehriye koyu kıvamlı olsun dökülmeden güzel yiyorlar
Tel şehriye koymak istemez isen 1 kaşık tarhana ile kıvam ver mükemmel tadı var ben az tuz ekliyorum ☺️

Diğer tarif
1 havuç 1 patates ve çorbalık kabak yine yağda çevirip suyunu koyup az pirinç 🍚 robottan geçiriyorum ve pişince yine az tuz buda mükemmel oluyor

Diğeri ise tarhana çorbası tavuk çorbası yayla çorbası veriyorum ve özel kahvaltı hazırlıyorum bide☺️
Bende yapacağım sağol cnm benim😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Un Herlesi Tarifi için Malzemeler
  • 1 yemek kaşığı un
  • 2 tatlı kaşığı tereyağı
  • 1 su bardağı sıcak su
Un Herlesi Tarifi Hazırlanışı
  1. Tereyağını teflon bir tavada eritin.Unu ekleyip sürekli karıştırarak 5 dakika kavurun. Un hafif sarı-kahverengine dönüşürken suyu ilave edip tahta bir kaşıkla sürekli karıştırarak muhallebi kıvamına gelinceye kadar pişirin.
  2. Un herlesi kaynamaya başladıktan 1-2 dakika sonra ocaktan alın. Ilıyınca bebeğinize yedirin.
  3. Anneannelerimizden kalma bir mama olan un herlesi, doyurucu bir özelliğe sahiptir. Afiyet olsun...

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
bugün yine yardımınıza ihtiyacım var, bebeğim için çorba tarifi istiyorum neredeyse her gün çorba pişiriyorum ve o yüzden artık daha değişik ve doyurucu tarifler denemek istiyorum sizlerin de bana önereceğiniz böyle lezzetli ve güzel tarifler varmı varsa yazar mısınız ☺️♥️ şimdiden çok teşekkür ederim 😘❤️
Cnm ispanak corbasi.havuç kabak patates corbasi .ayran corbasi.tarhana corbasi.sehriyeli tavuk corbasi.hergun birini yapiyorum sirayla kemik suyuda ilave ederek surekli aynisini yerse bikabilir sira halinde pisir cnm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aaa mariyam benim bu aralaar fazla girmiyorum. Kayra bey sağolsun bir de babası 🤦🏻‍♀️. Valla ikisinbirlikte hayatımın içine ediyorlar 😂😂
Estağfurullah canım 😂 niye ki ne yapıyorlar 😂 benim de öyle bizde sürekli kavga eder olduk bu aralar 🤦😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nefis yemek tarifleri uygulamasında ay ay tarifler var canım ben ordan bakıp yapıyordum
Biliyorum canım çok güzel gerçekten bende bakıyorum bebeklere Özel bölüm var kahvaltı sürekli ordan hazırlanıyor zaten,😁☺️

Un Herlesi Tarifi için Malzemeler
  • 1 yemek kaşığı un
  • 2 tatlı kaşığı tereyağı
  • 1 su bardağı sıcak su
Un Herlesi Tarifi Hazırlanışı
  1. Tereyağını teflon bir tavada eritin.Unu ekleyip sürekli karıştırarak 5 dakika kavurun. Un hafif sarı-kahverengine dönüşürken suyu ilave edip tahta bir kaşıkla sürekli karıştırarak muhallebi kıvamına gelinceye kadar pişirin.
  2. Un herlesi kaynamaya başladıktan 1-2 dakika sonra ocaktan alın. Ilıyınca bebeğinize yedirin.
  3. Anneannelerimizden kalma bir mama olan un herlesi, doyurucu bir özelliğe sahiptir. Afiyet olsun...
Anlaşıldı canım 👍😁

Cnm ispanak corbasi.havuç kabak patates corbasi .ayran corbasi.tarhana corbasi.sehriyeli tavuk corbasi.hergun birini yapiyorum sirayla kemik suyuda ilave ederek surekli aynisini yerse bikabilir sira halinde pisir cnm
Bende sürekli aynı değil her gün sırayla farklı farklı pişiriyorum yoksa bizde hergun aynı yemeği yiyemeyiz yani bebekler de daha hassas bu konuda, çok teşekkür ederim canım ❤️😍

Kuzum bensebze çorbası yapıyorum zaten alerjik bebek olduğu için başka birşey yiyemiyor.

Sarımsak🧄Soğan 🧅 kavuruyorum sonrasında
Havuç 🥕
patates 🥔
brokoli 🥦
Karnabahar ekleyip kemik🦴 suyuyla pişiriyorum

çok beğeniyor. Ne yemek yaparsam yapıyım mutlaka ilikli kemik suyu kullanıyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Estağfurullah canım 😂 niye ki ne yapıyorlar 😂 benim de öyle bizde sürekli kavga eder olduk bu aralar 🤦😢

Biliyorum canım çok güzel gerçekten bende bakıyorum bebeklere Özel bölüm var kahvaltı sürekli ordan hazırlanıyor zaten,😁☺️

Anlaşıldı canım 👍😁

Bende sürekli aynı değil her gün sırayla farklı farklı pişiriyorum yoksa bizde hergun aynı yemeği yiyemeyiz yani bebekler de daha hassas bu konuda, çok teşekkür ederim canım ❤️😍
Ahhaha bizde öyleyiz valla eskiden her dediğime he derdi şimdi yok diyor deliriyorum neyse ki akşam ikna ettim 😂😂

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar