Covid 19 aşısı olanlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ShrDşl tarafından oluşturulan Covid 19 aşısı olanlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,477 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid 19 aşısı olanlar varmı
Konbuyu başlatan ShrDşl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ShrDşl

SemaCan

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilk 3 ay ve son 3 ayda covid aşısı yapilmiyormus. Ben 21+5 günlük gebeyim şuan bugün aşı olacaktim ama tetenoz aşısı olup arasından 15 gün geçmesi gerekiyormuş. Benim 10 gün geçti tetenoz aşısı olali o yüzden yapmadılar covid aşısını. Sizinde bilginiz olsun tetenoz olduysaniz mutlaka covid aşısı olurken bilgisini verin

Selvi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilk 3 ay ve son 3 ayda covid aşısı yapilmiyormus. Ben 21+5 günlük gebeyim şuan bugün aşı olacaktim ama tetenoz aşısı olup arasından 15 gün geçmesi gerekiyormuş. Benim 10 gün geçti tetenoz aşısı olali o yüzden yapmadılar covid aşısını. Sizinde bilginiz olsun tetenoz olduysaniz mutlaka covid aşısı olurken bilgisini verin
Bunu ilk defa duydum ya 8. Aydayim şimdi olmuyor mu aşi son 3 ay

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende olmayı çok istiyordum doktorum beni tatmin edecek şekilde ol demedi sağlık ocagindaki hemşireye sordum o kesinlikle önermedi bebeğe olan yan etkilerini bilmiyoruz dedi bende aşının eşiğinden döndüm olmadım. Sabredecem kendimi koruyacam Allahım korusun bebeklerimizi bu delta virüs çok öldürücü çok korkuyorum sağ saglim doğuralım inşallah ya😢

Ebruli

Kayıtlı Üye
rank
Bunu ilk defa duydum ya 8. Aydayim şimdi olmuyor mu aşi son 3 ay
Bende ilk üç ay olmuyor diye biliyorum 29.haftada oldum kimsede olma demedi benim doktorum ysptirmayinca şaşırıyor neden ysptirmiyorsun varyantı çok tehlikeli diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bende olmayı çok istiyordum doktorum beni tatmin edecek şekilde ol demedi sağlık ocagindaki hemşireye sordum o kesinlikle önermedi bebeğe olan yan etkilerini bilmiyoruz dedi bende aşının eşiğinden döndüm olmadım. Sabredecem kendimi koruyacam Allahım korusun bebeklerimizi bu delta virüs çok öldürücü çok korkuyorum sağ saglim doğuralım inşallah ya😢
Zaten sağlık ocağındaki hemşireler önermiyor bu konuda kaç makale okumuşlar hangi çalışmaları araştırmaları takip etmişler anlayamıyorum son dönemde gebe ve bebek ölümleri çok artmış durumda bugüne kadar bütün pandemiler aşı ile son bulmuş vücuda canlı virüs yerine antikor uretmezi sağlayan daha az zararlı virüs parcalari giriyor hamilelere virüs bulastiginda genellikle bebeği alıyorlar çok duydum bunu çünkü virüs bebeğin ciğerlerine kadar iniyor

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar