Covid 19 aşısı olanlar varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ShrDşl tarafından oluşturulan Covid 19 aşısı olanlar varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,484 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid 19 aşısı olanlar varmı
Konbuyu başlatan ShrDşl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ShrDşl

ShrDşl

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende olmayı çok istiyordum doktorum beni tatmin edecek şekilde ol demedi sağlık ocagindaki hemşireye sordum o kesinlikle önermedi bebeğe olan yan etkilerini bilmiyoruz dedi bende aşının eşiğinden döndüm olmadım. Sabredecem kendimi koruyacam Allahım korusun bebeklerimizi bu delta virüs çok öldürücü çok korkuyorum sağ saglim doğuralım inşallah ya😢
Bende çok tedirdin oluyorum doktoruma sordum aile hekimine danıştım hiçbiri net bir şey söylemiyor bende Şırnak tayim biraz kırsal bı bölge farklı doktora danışma şansım da yok arada kaldım bende öyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende ilk üç ay olmuyor diye biliyorum 29.haftada oldum kimsede olma demedi benim doktorum ysptirmayinca şaşırıyor neden ysptirmiyorsun varyantı çok tehlikeli diyor

Zaten sağlık ocağındaki hemşireler önermiyor bu konuda kaç makale okumuşlar hangi çalışmaları araştırmaları takip etmişler anlayamıyorum son dönemde gebe ve bebek ölümleri çok artmış durumda bugüne kadar bütün pandemiler aşı ile son bulmuş vücuda canlı virüs yerine antikor uretmezi sağlayan daha az zararlı virüs parcalari giriyor hamilelere virüs bulastiginda genellikle bebeği alıyorlar çok duydum bunu çünkü virüs bebeğin ciğerlerine kadar iniyor
Benimde okuduğum yazılar hep bı yönde aslında içimde bı yerlerde hep olma isteği var ama doktor desteği bekliyirum sanırım bide ben pıhtılaşma igneside kullanıyorum o yüzden iyice kafam karışıyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canım aklıma birde şu takılıyor kesinlikle aşı olmaktan yanayım ama hamilelikte saglikli bebeğe zarari olursa beynine yada fiziksel şekilde diye cok korkuyorum sizde çok haklısın çok aradayım bilemiyorum ki 😢

Birde bazı doktorlar 3 ay dolunca olun diyor bazıları 6. 7. Ayda olun diyor ordada şüphedeyim 🤔

Birde bazı doktorlar 3 ay dolunca olun diyor bazıları 6. 7. Ayda olun diyor ordada şüphedeyim 🤔

ShrDşl

Kayıtlı Üye
rank
Canım aklıma birde şu takılıyor kesinlikle aşı olmaktan yanayım ama hamilelikte saglikli bebeğe zarari olursa beynine yada fiziksel şekilde diye cok korkuyorum sizde çok haklısın çok aradayım bilemiyorum ki 😢

Ay evet herşey karışık olabildiğince evden çıkmamaya çalışıyorum ama neye yarar rabbim hepimizi en önemlisi evladlarimizi esirgesin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar