Covid miyim bilmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Covid miyim bilmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,749 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Covid miyim bilmiyorum
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26

G 🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Acaba o yuzden mi benim bebek gec hareket etdi?🤔🤔 15 haftaligimda covid oldum 20. 21 haftaligimda bebeyimi his ediyorum
Sanmıyorum. Genelde 20. haftada hissediliyor. Bende 20. haftadan sonra hissetmeye başlamıştım. 33. haftada covid olmuştum. Çok zor geçti. İnşallah hiçbir hamile bunu yaşamaz. 🤲🏻

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 24 haftalık hamileyim pazar gününden beri öksürük baş ve göğüs ağrısı yaşıyorum bel ağrımda var tabi kaç gecedir gidiyorum hastaneye ilaç verip gönderiyorlar dün gece gittiğimde doktor bana 1 saat içinde çok ağır hastam var seni oraya yatırmak istemiyorum dedi değilsen bile olursun dedi test vermemi de istemedi ama bugün önüme bişey çıktı covid geçirip sonrasında doğumda sıkıntı yaşayan olmuş çok korkuyorum şuan napmam gerek bilmiyorum geçiren oldu mu daha önce doğum yapan ciğerlerim zarar görmüş müdür şuan ne düşüncem bilmiyorum
Ben son ayimda geçirdim şükür doğumda falan veya sonrasında sıkıntı çekmedim belki havalardanda olabilir seninkisi insallah değildir Bende tat koku gitmişti hala ara ara tat alamıyorum bazen geçmiş olsun ALLAH acil şifalar versin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar