Covid oldum

• Konbuyu başlatan Duygucengiz
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duygucengiz tarafından oluşturulan Covid oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covid oldum
Konbuyu başlatan Duygucengiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esmacakmakk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım Rabbim sana da ailenede şifalar nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲hamileler için ilaç verilmiyor diye biliyorum

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalik gebeyim. Covid oldum. Ailem hepsi covid. Annem hastanede yatıyor. Moralim çok bozuk. Covid olup atlatanlar bişey kullandım vitamin vs.
Ben 30 haftalık gebeyim.Karantinamin son günündeyim.Delta oldum bir hafta çok zorlandım.Yemek filan yiyemedim kefir kuruyemiş sodayla filan idare ettim.Sen yemeye bak.İyi ye iyi beslen çok geçmiş olsun

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canimm Allahim sana ve ailene şifa versin insallah 😔🙏
21 haftalik gebeyim. Covid oldum. Ailem hepsi covid. Annem hastanede yatıyor. Moralim çok bozuk. Covid olup atlatanlar bişey kullandım vitamin vs.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 30 haftalık gebeyim.Karantinamin son günündeyim.Delta oldum bir hafta çok zorlandım.Yemek filan yiyemedim kefir kuruyemiş sodayla filan idare ettim.Sen yemeye bak.İyi ye iyi beslen çok geçmiş olsun
Sana da cok gecmis olsun canım şükür anlatmışsın😣🙏 ilaç vermismiydi doktor🤔

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Cok geçmiş olsun RABBIM acil şifalar versin bende hamileyken covid olmuştum deltaymis galiba benimkide doktorum igne vermişti kan sulandirici Bende evde maydanoz roka falan yedim sabahları kahvaltıda her gün 1 bardak ihlamur içtim bol bol su iç bide çok iyi geliyor su çok önemli çok geçmiş olsun RABBIM acil şifalar versin inşallah 🤲

Suzan ilkan

Kayıtlı Üye
rank
Bnde şuan delta varyantiymis 9 gün daha karantina dayım çok kötü geçirdim asim faln da yokdu şuan şükür iyiyim sadce kan sulan diri iğne kullandım ve ek Abdi İbrahim c vitaminini kullandım ek olarak çok geçmiş olsun moralini yüksek tut o çok önemli ve kan sulandırıcı iğne kullan kesinlikle 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.