Covidim ve 3aylik hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meriiii tarafından oluşturulan Covidim ve 3aylik hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,605 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Covidim ve 3aylik hamileyim
Konbuyu başlatan Meriiii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Meriiii

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende 17 haftalik hamileyim sali gunu pozitif oldugumu öğrendim. Doktorum c ve d vitamini verdi. Bide coraspirin verdi eger agrin olursa parol ic dedi. Suan daha iyim ama bebegimi merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya coraspisrin bende de varda benim demir ilacım vitamin var birsey olurmu acaba içsem

Geçmiş olsun canım.Ağrı için parol içebilirsin.Bal ,zencefil, limon sıcak suyla, sabah akşam birer bardak içebilirsin.Bağışıklılığın kuvvetlenir.
Çok teşekkür ederim valla kaç gündür içiyorum sürekli birşeyler yeni yeni kendime geliyorum

Geçmiş olsun canım.Ağrı için parol içebilirsin.Bal ,zencefil, limon sıcak suyla, sabah akşam birer bardak içebilirsin.Bağışıklılığın kuvvetlenir.
Çok teşekkür ederim valla kaç gündür içiyorum sürekli birşeyler yeni yeni kendime geliyorum
Sıcak suyla duş al hergun bol bol meyve tüket turşu suyu iç sarımsak tüket inşallah hemen atlatırsın

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün covid olduğumu öğrendim hiç halim yok basım catlicak heryerim ağrıyo benim gibi aynı durumu yaşayan varmı? İlaç icemicem için ne gibi takviye alayım?
Ben 2 defe covid kecirdim canim bol miktarda su cay meyve suyu bide ev yapimi meyvden hazirlanmiw bizim burda kanpot diyorlar siz ne diyorlar bilmiyorum onlardan ic bide bolca c vitamini qebul et

Tüm sayfalar yüklendi.